Fenerbahçe'den Cardozo açıklaması!

Devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, internet sitesinden bu konulara açıklık getirdi.

Fenerbahçe'den Cardozo açıklaması!

Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün medyada yer alan transfer iddiaları hakkında resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

Bugün bazı gazetelerde, Profesyonel Futbol Takımımıza devre arası transfer döneminde yapılacağı iddia edilen bir takım transfer iddiaları yer almaktadır.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan haberde, kadromuzda yer alan yabancı sayısı ve habere konu olan mevkiyle ilgili oyuncularımızın yeterliliği ortadayken, Oscar Cardozo ismi üzerinde ısrarla kurgu yapılmasını anlamamakta, sadece sayfalarını doldurmak adına yapılan bu tarz yalan haberleri anlamakta güçlük çekmekteyiz.

Öte yandan, aynı şekilde bir süredir yazılı ve görsel basında ismi geçen RB Salzburg'lu Kevin Kampl ve Eskişehirspor'un oyuncusu Tarık Çamdal ile ilgili, kulübümüzün herhangi bir transfer girişimi bulunmamaktadır.

Yaklaşan transfer dönemi öncesinde kamuoyunun bu tür transfer haberlerine itibar etmemesini ve doğru bilgi edinmek adına transfer gelişmelerini kulübümüzün resmi yayın organlarından takip etmesini rica ederiz.

Saygılarımızla,


FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir