Fenerbahçe'de en heyecanlı bekleyiş

Sarı lacivertliler için tarihi günler yaşanıyor...

Fenerbahçe'de en heyecanlı bekleyişFenerbahçe Kulübü'nün UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği Avrupa kupalarından iki yıl men cezasıyla ilgili, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS ) yaptığı başvurunun görüşüldüğü duruşmalı toplantıların ardından kararın yarın açıklanması bekleniyor.

CAS'ın yarın açıklaması beklenen kararıyla, UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi play-off turunun rövanşında bu akşam deplasmanda İngiltere'nin Arsenal takımıyla karşılaşacak sarı-lacivertli futbol takımının, bu sezon ve gelecek sezon için Avrupa kupalarındaki durumunu belli edecek.

Lozan'daki duruşmalı toplantılarda çok sayıda tanık da götürerek geniş kapsamlı bir savunma yapan Fenerbahçe cephesi, lehte bir karar beklentisi içinde.

Fenerbahçe Kulübü'nün, UEFA Disiplin Kurulu'nun, Süper Lig'de 2010-2011 sezonuna ilişkin, şike davasıyla ilgili verdiği 2+1 yıl men cezası için UEFA Tahkim Kurulu'na yaptığı itirazla ceza 2 yıla düşürülmüştü.UEFA Disiplin Kurulu'nun Beşiktaş ile ilgili kararını ise 30 Ağustos günü vermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

75 + = 78