Fenerbahçe'de ağır basan iki hoca!

F.Bahçe'de hoca arayışları sürüyor... Aykut Kocaman'ın istifasının ardından teknik direktör arayışına giren Fenerbahçe, farklı isimlerle görüşmeler yapıyor öne çıkan isimler ise Ersun Yanal ile Bert van Marwijk oldu.

Fenerbahçe'de ağır basan iki hoca!

Fenerbahçe'de yeni teknik direktörü belirleme çalışmaları sürüyor...  Adaylar arasında iki isim ön plana çıktı. Ersun Yanal ve Bert van Marwijk.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Ersun Yanal ile yaptığı görüşmede "Kafamdaki hoca sensin" sözü, deneyimli teknrik adamın adını Mustafa Denizli'ye göre bir adım daha ileri çıkardı. 2001-2002 sezonunun devre arasında Fenerbahçe ile yolları sıkıntılı bir şekilde ayrılan Denizli'nin Yıldırım ile arasının iyi olmadığı biliniyor. Ancak bazı yöneticiler, Denizli'de ısrar ediyor.

Yabancı adaylar arasında en güçlü isim Bert Van Marwijk. Dirk Kuyt ile aynı menajeri kullanan Hollandalı teknik adam, Fenerbahçe'den teklif aldığını doğruladı. Milli takım ile başarılı bir grafik çizen ve şu sıralarda takım çalıştırmayan Van Marwijk de Türkiye'de çalışmaya sıcak bakıyor.

Mircea Lucescu'nun Shakthar Donetsk ile sözleşme yenilemiş olması ve Felix Magath'a başkan Aziz Yıldırım'ın çok sıcak bakmaması da Marwijk'in ismini diğer yabacı adaylara göre ön plana çıkartıyor.

Birkaç isimle daha görüşecek sarı-lacivertli yönetimin teknik direktör konusunda cuma gününe kadar net bir karar vermesi bekleniyor.