Fenerbahçe için iddialı projelerimiz var

Fenerbahçe’ye başkan adayı olduğunu açıklayan AYD Başkanı ve Multi Development Türkiye CEO’su Belgü, iddialı projeleri olduğunu belirterek “Bunları bayram sonrası yapacağımız basın açıklaması ile duyuracağım. Tek elden değil, ekip halinde yöneteceğiz. Yenilenme şart” diye konuştu.

Fenerbahçe için iddialı projelerimiz var

Bayram tatili sonrası başkanlık yarışı başlayacak Fenerbahçe’de 2 Kasım’da yapılacak genel kurul öncesinde başkan adayları da projelerini hazırladı. Başkan adaylığını ilk açıklayan isim Fenerbahçe Kongre Üyesi Yemen Uzun’un hemen ardından iş dünyasının yakından tanıdığı Forum Alışveriş Merkezleri’nin sahibi Multi Development Türkiye’nin CEO’su ve aynı zamanda Alışveriş Yatırımcıları Derneği Başkanı Hulusi Belgü, STAR’a Fenerbahçe ile ilgili projelerini anlattı. Başkanlık görevinin hem zor hem de heyecan verici olduğunu söyleyen Belgü, Fenerbahçe’nin yenilenmesi gerektiğini ifade etti. Mevcut Başkan Yıldırım’ın yıprandığını söyleyen Belgü, çok iddialı projeleri olduğunu ve bayram tatili sonrası yapacağı basın açıklaması ile bunları duyuracağını ifade etti.

“Ben yokum biz varız”

Fenerbahçe gibi bir camianın ekip halinde yönetilmesi gerektiğinin altını çizen Belgü “Başkanın yıpranması Fenerbahçe’ye olumsuz yansıyor. Yeni bir isim, yeni bir heyecan gerekiyor. Ben ekibim ile başkanlığa aday olduğumu açıkladım. Çok iddialı projelerimiz var. Fenerbahçe’yi tek elden değil, ekip halinde yöneteceğiz. Çoğulcu bir yönetim anlayışı izleyeceğiz. Ben yokum artık biz varız” dedi.

YENİ ADAYLAR BAYRAM SONRASI

Fenerbahçe’de bayram sonrası yeni isimlerin de adaylıklarını açıklaması bekleniyor. Aziz Yıldırım’ın ise yeniden başkanlığa aday olup olmayacağı merak konusu. Yıldırım’ın desteklediği Ali Koç ise kesin bir dille başkan adayı olmayacağını açıklamıştı. Daha önce kongreden atılan Saadettin Saran’ın da seçim öncesi başkanlık adaylığını açıklaması bekleniyor. Başkanlık konusunda Recep Özcan’ın da ismi geçiyor. Ayrıca Aziz Yıldırım’ın başkanlığını açıklaması durumunda Mehmet Ali Aydınlar’ın da adaylığını açıklayacağı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

49 − = 45