Fenerbahçe hızlı başladı

Fenerbahçe, hazırlık maçında PTT 1. Lig takımlarından Boluspor’u 4-0 mağlup etti.

Fenerbahçe hızlı başladı

Fenerbahçe, Boluspor maçına Volkan Demirel, Mehmet Topuz, Bruno Alves, Serdar Kesimal, Michal Kadlec, Mehmet Topal, Raul Meireles, Emre Belözoğlu, Milos Krasic, Caner Erkin ve Pierre Webo ilk 11'i ile çıktı. Maçtan 4-0'lık net bir galibiyet alan Fenerbahçe sezona moralli başladı. Maçın henüz 6. dakikasında Emre Belözoğlu attığı gol ile takımı 1-0 öne geçirdi. Fenerbahçe'nin 2. golü ile 47. dakikada Baroni'den geldi. Maçın hakimi olan Fenerbahçe 53. dakikada Webo ve 63. dakikada Bekir'in attığı gollerle maçtan 4-0 galip ayrıldı. Fenerbahçe, Boluspor maçına Volkan Demirel, Mehmet Topuz, Bruno Alves, Serdar Kesimal, Michal Kadlec, Mehmet Topal, Raul Meireles, Emre Belözoğlu, Milos Krasic, Caner Erkin ve Pierre Webo ilk 11'i ile çıktı. Maçtan 4-0'lık net bir galibiyet alan Fenerbahçe sezona moralli başladı. Maçın henüz 6. dakikasında Emre Belözoğlu attığı gol ile takımı 1-0 öne geçirdi. Fenerbahçe'nin 2. golü ile 47. dakikada Baroni'den geldi. Maçın hakimi olan Fenerbahçe 53. dakikada Webo ve 63. dakikada Bekir'in attığı gollerle maçtan 4-0 galip ayrıldı.

Topuk Yaylasında yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, ilk hazırlık maçında karşılaştığı Boluspor'u 4-0 mağlup ederek sezona moralli başladı.

Karşılaşmadan önemli dakikalar;

- Mücadelenin sonuna 3 dakikalık kayıp zaman eklendi.
- GOL: 63. dakikada Bekir'in golüyle Fenerbahçe 4-0 öne geçti.
- GOL: Fenerbahçe Webo'nun 53. dakikada attığı golle takımını 3-0 öne geçirdi.
- GOL: Baroni'nin 47. dakika kaydettiği golle Fenerbahçe 2-0 öne geçti.
- İkinci yarı sarı lacivertlilerin vuruşu ile başladı.
- İlk yarı Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.
- Emre'nin ceza sahasına ortasını kaleci uzaklaştırdı.
- Fenerbahçe kritik bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
- GOL: Emre Belözoğlu, 6. dakikada attığı golle takımını 1-0 öne geçirdi.
- Karşılaşma Boluspor'un vuruşu ile başladı.

Stat: Düzce 18 Temmuz Stadı
Hakemler: Mehmet Güngör, Erhan Yaltan, Alparslan Yılmaz
Boluspor: Atacan, Sercan (Dk. 58 Tolga), Hakan (Dk. 85 Lokman), Zlatkov (Dk. 82 Cenk), Fatih (Dk. 75 Harun), Cemil (Dk. 82 Can), Gökhan, Alp (Dk. 58 Emrah), İskender (Dk. 69 Orhun), Ali (Dk. 58 Alican), Nikolay Dimitrov (Dk. 58 Emre)
Fenerbahçe: Volkan (Dk. 46 Mert), Mehmet Topuz (Dk. 46 Bekir), Bruno Alves (Dk. 72 Berkaycan), Serdar (Dk. 46 Yobo), Kadlec (Dk. 46 Hasan Ali), Meireles (Dk. 46 Alper), Mehmet Topal (Dk. 46 Selçuk), Emre (Dk. 46 Cristian), Krasic (Dk. 46 Holmen), Caner (Dk. 46 Stoch), Webo (Dk. 66 Aziz)
Goller: Dk. 7 Emre, Dk. 47 Baroni, Dk. 53 Webo, Dk. 63 Bekir (Fenerbahçe)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir