Fenerbahçe bizi perişan eder

Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe ile karşılaşacak Salzburglu oyuncular Fenerbahçe maçı için ne düşünüyor?

Fenerbahçe bizi perişan eder

F.Bahçe bizi perişan eder

Fotomaç, Salzburg idmanını izledi, futbolcuların nabzını yokladı: Geçen sezon Avrupa Ligi'nde yarı final oynamış bir takım karşısında, şansa fazlasıyla ihtiyacımız. Eğer Alex olsaydı F.Bahçe'yi elememiz imkansızdı. Alex'in olmaması bizim için büyük bir avantaj

F.Bahçe, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Salzburg'la 31 Temmuz'da karşılaşacak. Avusturya ekibiyle yapılacak kritik maç için geri sayım başladı. Peki Salzburg'da son durum ne? Takımda nasıl bir hava hakim? Teknik direktörleri, futbolcuları Fenerbahçe için neler düşünüyor? Bu soruların yanıtını bulmak için, Fotomaç Avusturya'ya gitti, Salzburg'un idmanını izledi, futbolcularla röportaj yaptı. İşte Salzburg'lu futbolcuların görüşleri:

JON SORİANO (Kaptan)-

Çok büyük taraftar topluluğu olan, önemli yıldızları bulunan ve geçen sezon UEFA'da yarı final oynamış bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Oldukça da gerçekçiyiz. Sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın önde gelen takımlarından biriyle oynayacağız. Her şeye rağmen şansların yüzde 50-50 olduğunu düşünüyorum.

RAMALO (Brezilyalı)-

Cristian yakından tanıdığım bir oyuncu. Her an her şey yapabilir. Alex'in olmaması ise bizim için inanılmaz büyük avantaj. Eğer o olsaydı F.Bahçe'yi elememiz imkansız olurdu. Biz elimizden geleni yapacağız ama şansa da çok ihtiyacımız olacak. Aksi halde perişan olabiliriz.

ALAN (Brezilyalı)-

F.Bahçe karşısında bize normalden daha fazla şans lazım. Kuyt gibi, Cristian gibi önemli oyunculara karşı oynamak zordur. Yine Alves gibi, Kadlec gibi önemli transferler yaptılar. Eğer korkarsak baştan kaybederiz. Ayrıca İstanbul'daki maçta o müthiş F.Bahçe taraftarının önünde oynamak bana daha fazla itici etki yapacak."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir