Fatih Terim'e dev teklif!

Lig 1’e yeniden yükselen kırmızı-beyazlı kulüp, İmparator’a yıllık 4 milyon euro önerirken, 200 milyon euro’luk da transfer yetkisi teklif etti. Düşünmek için 10 gün süre isteyen Fatih Terim’in tavrını Aysal’ın yeni yönetim listesi belirleyecek.

Fatih Terim'e dev teklif!

Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal’ın aldığı ani seçim kararı taşları yerinden oynatırken, Monaco’nun Fatih Terim’e yaptığı müthiş teklif kafaları karıştırdı. Fransızlar’ın önerisinin, Aysal’ın yeni yönetiminde Terim’e yakın olan Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’a yer vermeyi düşünmemesi ve Florya’nın idaresini Bülent Tulun’a bırakmak istemesi sonrası gelmesi nedeniyle, İmparator’un Aslan’a veda edebileceği ifade ediliyor.

Monaco’ya sıcak bakıyor

Üçüncü döneminde üst üste iki şampiyonluk yaşadığı Galatasaray’da Şampiyonlar Ligi’nde başarı planları yapan Terim’in, Başkan Ünal Aysal’ın tutumu nedeniyle, Monaco’nun yıllık 4 milyon euro’luk teklifine sıcak bakabileceği belirtiliyor. Kırmızı-Beyazlılar’ın yeni sezonda transfer için 200 milyon euro’luk bir rakam ayırması da İmparator’un rotasını Fransa’ya çevirmede önemli rol oynayacağı konuşuluyor.

Aysal’ın tavrı belirleyecek

Monaco, Porto’dan Rodriguez ve Moutinho’yu 70 milyon euro’ya alarak ilk bombalarını patlatırken, Galatasaray ile sözleşmesi 2014 yılına kadar devam eden ancak tek taraflı fesih hakkı bulunan Terim, teklifi düşünmek için 10 gün süre istedi. Tecrübeli hoca, seçim sürecinin gidişatına göre tavır alacak. Fulham için de adı geçen Terim’in Aysal’ın yeni yönetim listesine göre son kararını vermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.