Farfan geliyor mu?

Galatasaray’ın uzun süredir transfer etmeye çalıştığı yıldız oyuncu Farfan’la ilgili resmi açıklama geldi.

Farfan geliyor mu?

Schalke 04 kulübüne ait resmi twitter hesabından yapılana açıklamada, Farfan'nın satılık olmadığı duyuruldu. Kulübün sportif direktörü Horst Heldt, "Galatasaray'ın Jefferson Farfan ile ilgilendiği doğru ancak biz satmayı düşünmüyoruz" dedi. Bundesliga ekiplerinden ekiplerinden Schalke 04'ün genel menajeri Heldt, Farfan ve Galatasaray hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  Galatasaray'ın gündeminde olan ve son günlerde yüksek sesle konuşulmaya başlanan Jefferson Farfan transferi hakkında Schalke 04'ten yeni bir açıklama geldi. Alman ekibinin yaptığı idmanın ardından Hollandalı yıldız Huntelaar ile basın mensuplarının sorularını yanıtlayan kulübün genel menajeri Horst Heldt, Galatasaray cephesini üzecek cinsten açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı kulübün Farfan'a olan ilgisini doğrulayan Heldt, "Galatasaray'ın Jefferson'a olan bir ilgisi var fakat bizim Farfan'ı satmak gibi bir niyetimiz yok" ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE "TEKLİF YOK" DEMİŞTİ..

Heldt, geçtiğimiz günlerde söz konusu transfer hakkında yaptığı açıklamada Farfan için kulübe gelen bir teklif olmadığını söylemişti.

Almanya'nın saygın gazetelerinden Bild'e konuşan Heldt, "Bize gelen herhangi bir teklif yok, Jeff bizimle kalacak, bizim sezon içi planlarımızda o da var" şeklinde konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir