F.Bahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile sürdürdü.

F.Bahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 18.30'da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncular; dar alanda top kapma ve pas çalışması yaptılar. Daha sonra ise tam sahada yeniden 3 gruba ayrılan oyuncular hücum ve defans organizasyonları çalıştı. Bu çalışma dönüşümlü olarak gerçekleştirilirken, oyuncular antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamladı. Ayrıca A2 Takımından 8 oyuncu; Mehdi Akgün, Murat Rüzgar, Metincan Cici, Ömür Günaydın, İbrahim Serdar Aydın, Tolga Tekin, Fatih Somuncu ve Uygar Mert Zeybek de antrenmanda yer aldı. Öte yandan Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz ve Erten Ersu takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken; U19 Milli Takımı'nda bulunan Recep Niyaz ve Salih Uçan ise antrenmanda yer almadı.

FENERBAHÇE - PSV EİNDHOVEN MAÇI 21.45'TE

Fenerbahçe, yeni sezon çalışmaları çerçevesinde, 3'ncü hazırlık maçında Hollanda'nın PSV Eindhoven takımıyla karşılaşacak. Yarın akşam Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak karşılaşma saat 21.45'te başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir