Eskişehirsporlu Erkan: Fenerbahçe'den 3 puan almak için gideceğiz

Eskişehirspor´un yetenekli futbolcusu Erkan Zengin, Fenerbahçe´den 3 puan almak için Kadıköy´e gideceklerini ve taraftarı mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Eskişehirsporlu Erkan: Fenerbahçe'den 3 puan almak için gideceğiz

Eskişehirspor, Spor Toto Süper Lig´in ikinci haftasında Fenerbahçe ile Kadıköy´de yapacağı maçın hazırlıklarını kentte yaptığı antrenmanlarla tamamladı. Takımın başarılı oyuncularından Erkan Zengin, Bursaspor maçının moraliyle Fenerbahçe karşısına 3 puan almaya gideceklerini kaydetti. Antrenmanların çok iyi geçtiğini aktaran Zengin, "Bursaspor maçı herkese bir moral oldu. Şimdi önümüzdeki Fenerbahçe maçı daha da önemli. Hep beraber iyi çalışıp bu hafta Fenerbahçe maçına da 3 puan almaya gidiyoruz. Beraberlik falan hiç düşünmedik, sadece 3 puan için oraya gidiyoruz." diye konuştu.

Taraftarlarını mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını dile getiren başarılı oyuncu Zengin, şöyle konuştu: "İnşallah onun için çalışıyoruz, onun için mücadele ediyoruz. Takım olarak zaten oynadığımız zaman ben de öne çıkıyorum. İşte takım kötüyse ben de kötüyüm. Öyle bir durum var. Hep beraber iyi oynadık mı ben de ön plana çıkıyorum. O yüzden inşallah hep beraber çok iyi bir maç çıkaracağız."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir