Ertuğrul Sağlam’la anlaşma sağlanamadı!

Medicalpark Antalyaspor’da teknik direktör arayışı devam ediyor. Teknik direktör adaylarından Ertuğrul Sağlam’ın verdiği sözden dolayı tercihini Eskişehirspor’dan yana kullandığı belirtildi.

Ertuğrul Sağlam’la anlaşma sağlanamadı!

Medicalpark Antalyaspor'da, teknik direktör adayları arasında ismi geçen Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Medicalpark Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer'in, Ertuğrul Sağlam ile yaptığı görüşmelerin olumsuz geçtiği başarılı teknik adamın tercihini Eskişehirspor'dan yana kullandığı öğrenildi.

Sağlam'ın, Eskişehirspor'da yapılan kongrede başkanlığı seçilen Mesut Hoşcan'a söz vermesinin tercihini bu yönde kullanmasında etkili olduğu bildirildi. Sağlam'ın, Antalyaspor'da çok çalışmak istediğini ancak, verdiği sözden dolayı Eskişehirspor'la anlaşacağını söylediği öğrenildi. Bu haberin ardından Başkan Gencer ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaklaşık 5 saatlik bir toplantıyla alternatif teknik direktör adaylarını masaya yatırdı. Yönetimin İngiliz bir teknik direktörle temasa geçtiği ve kısa süre içinde anlaşmaya varacakları belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir