Erkan Zengin, "Yüreğimdeki kulüp" dedi ve..

Transferi için Fenerbahçe ile Trabzonspor'u karşı karşıya getiren Erkan Zengin, son kararını açıkladı.

'yuregimdeki kulubu tercih ettim'İstanbul'a gelerek Fenerbahçeli yöneticilerle görüşen Zengin, "Bugün Eskişehirspor tarafından ödemem yapıldı. Ama Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan teklif gelmiş ve ben Fenerbahçe'yi seçtim. Orada oynamak istiyorum. Her şey açık. Şimdi Eskişehirspor başkanının kararını bekleyeceğim. Anlaşmayı o onaylayacak" dedi.

"ESKİŞEHİRSPOR BENİM SAYEMDE PARA KAZANACAK"

29 yaşındaki futbolcu, "Eskişehirspor başkanı maaşımı yüksek buluyor ve kulüp maddi zorluklar yaşıyor. Son aylarda bunun hakkında görüşmelerimiz olmuştu. 4 yıldır burada forma giyiyorum ve benim sayemde para kazanacakları için kendimi iyi hissediyorum" ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu son olarak, "Başkan anlaşmayı onaylarsa benim için gerçekten iyi olacak. Fenerbahçe için oynamak istiyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

HOŞCAN 1.9 MİLYON TL ÖDEDİ

Bu arada Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan'ın dün akşam saatlerinde Eskişehir'de bir döviz bürosundan 1 milyon 900 bin TL'lik döviz alarak Erkan Zengin'in hesabına yatırdığı öğrenildi.

Zengin, parayı bugün Eskişehirspor'a iade edeceklerini belirterek, "Eskişehirspor yönetimine jest yaparak alacağımız olan 800 bin Euro'nun yanı sıra, 500 bin Euro'yu banka havalesi ile yollayacağız. Şu anda sıkıntı yok. Ben yüreğimdeki kulübü tercih ettim. Trabzonspor ile herhangi bir görüşmem olmadı" dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir