Erkan Zengin için Fenerbahçe'den açıklama!

Kapalıçarşı Esnafı'ndan gelen daveti bugün gerçeleştiren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, çarşıya adeta çıkarma yaptı.

Fenerbahçe'nin "Hedef 1 milyon üye" projesine destek amaçlı bu ziyeret gerçekleşirken, Kapalıçarşı esnafı Fenerbahçe'nin Başkanı'nı "Her yer Aziz, her yer Yıldırım" tezahüratlarıyla karşıladı.
"hedef 1 milyon üye" proje tanıtımında kapalıçarşı esnafı ziyaret edildi, lokantada yemek yendi.

Çarşıya Fenerbahçe bayrakları asıldı. Esnafın yanı sıra çarşıda bulunan vatandaşlar da Başkan Yıldırım ve beraberindeki yöneticilere büyük ilgi gösterdi. Yıldırım ile birlikte Gaziantespor Eski Başkanı Celal Doğan, Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu da yer aldı.

KAPALIÇARŞI'DA ERKAN ZENGİN AÇIKLAMASI

Kapalıçarşı Esnafı'na yapılan ziyarette basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, "Biz Erkan Zengin ile ilgili teklifimizi sunduk, bekliyoruz" dedi.

Erkan'ın Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusu olduğunu hatırlatan Ekşioğlu, tekliflerini sunduklarını ve gelişmeleri beklediklerini söyleyerek şöyle konuştu:

"Erkan ile ilgili noktayı koyduk. Sayın Başkan Mesut Hoşcan ile konuştuk ve teklifimizi yaptık .Biz daha sonra kenara çekildik. Ondan sonra herhangi bir görüşme yapmadık. Erkan, Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusu, bunun bilincinde olarak bekliyoruz. Eskişehir'in tavrını bekliyoruz."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.