Eczacıbaşı VitrA teknik kadroda değişiklik

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı yeni sezonda Alper Hamurcu ve Simone Mencaccini ile çalışacak. Alper Hamurcu takımın yardımcı antrenörlüğünü, Simone Mencaccini ise kondisyonerliğini yapacak.

Eczacıbaşı VitrA teknik kadroda değişiklik

Eczacıbaşı Spor Kulübü'ndeki yeni yapılanma ve organizasyon değişikliği nedeniyle bazı değişiklikler yaptıklarını belirten Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Menajeri Nalan Ural, "Son iki senedir takımımızın yardımcı antrenörlüğünü, aynı zamanda altyapı takımlarımızda antrenörlük yapan Mustafa Suphi Doğancı, bundan sonra Gençler Ligi ve Genç Takımımız'ın antrenörü olarak çalışmalarını yürütecek. Daha önceki kondisyonerimiz Stefano Micoli ise ailevi sebeplerle ülkesine döndü. Bu nedenlerle Takımımız'ın teknik kadrosuna dahil olan Alper Hamurcu ve Simone Mencaccini ile yeni sezonda birlikte çalışmaya başlayacağız. Ortak hedeflerimiz ve başarımız için çalışacak olan her iki arkadaşımıza ve Kulübümüz'e hayırlı olmasını dilerim" dedi.

ALPER HAMURCU KİMDİR

1983 Ankara doğumlu Hamurcu, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu.

2002-2009 yılları arasında Karşıyaka Spor Kulübü'nde altyapı takımlarında antrenör olarak çalıştı. 2009-2013 yılları arasında Halkbank Erkek Voleybol Takımı'nda istatistik antrenörü olan Alper Hamurcu, 2008'den bu yana Milli Takımlar'da, yardımcı antrenör ve istatistik antrenörü olarak görev aldı. Hamurcu, bu sene A Erkek Milli Takımı'nın istatistik antrenörlüğünü yapıyor.

SIMONE MENCACCINI KİMDİR

1971 Fossombrone İtalya doğumlu Mencaccini, 2000-2009 yılları arasında Loreto (A2), 2009-2012 yılları arasında Chateau d'Ax Robur Tiboni Urbino (A1), 2012-2013 sezonunda Chieri (A1) takımlarında çalıştı. 2011'den bu yana Julio Velasco ile birlikte, İran Milli Takımı'nda çalışıyor.

Chateau d'Ax Robur Tiboni Urbino Takımı ile 2011'de CEV Cup Şampiyonluğu'nu elde eden Simone Mencaccini, 2011'de İran Erkek Milli Takımı'yla da Asya Şampiyonu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.