Drogba söz verdi

Londra'ya tatile giden 35 yaşındaki yıldız futbolcu, kampa kadar özel bir programa girecek.

Drogba söz verdi

Marsilya ve Chelsea tribünlerinde hala onun adına "Efsane" pankartları açılıyor. Chelsea'ye Şampiyonlar Ligi'ni kazandırdıktan sonra Çin'in Shenhua takımına transfer olan Drogba, 8 aylık aradan sonra Galatasaray formasını giymişti.

"GERÇEK DROGBA'YI SENEYE GÖRECEKSİNİZ"

Fildişili ligde 5, Şampiyonlar Ligi'nde 1 kez ağları sarsarak kısa dönemi 6 golle tamamlamıştı. Şampiyonluk sonrası AMK'ya konuşan Drogba "Gerçek Drogba'yı seneye göreceksiniz" demişti. Tam bir profesyonel olan Fildişili yıldız, önümüzdeki sezon için kendini çok farklı hazırlayacak.

"DAHA İYİ BİR DROGBA" SÖZÜ VERDİ

Çin'de zayıf antrenman programı nedeniyle Drogba fiziksel olarak gerilemişti. Bu haliyle bile kendisine çarpanın yere düştüğü Drogba, daha iyi bir performansla döneceğini açıkladı. Drogba, İstanbul'dan ayrılmadan önce Galatasaray'ın ABD'li performans uzmanı Scott Piri'den özel bir program aldı.

35 yaşındaki futbolcu Londra'da yeni sezon için kendisini, Piri'den aldığı program çerçevesinde hazırlayacak. Ardından Galatasaray ile sıkı bir kamp görecek. Heybetli fiziğiyle dikkat çeken Fildişili forvet, Galatasaraylılar'a "Daha iyi bir Drogba" izlettirecek.