Cristian Baroni 'Fenerbahçe ile şampiyon olmak çok farklı duygu'

Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Cristian Baroni, sarı-lacivertli forma ile şampiyon olmanın farklı bir duygu olduğunu söyledi.

Cristian Baroni 'Fenerbahçe ile şampiyon olmak çok farklı duygu'

Tecrübeli futbolcu Baroni, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamalarda, şampiyonluğun önemli olduğunu belirtirken, kalan maçları da aynı ciddiyette oynayacaklarını ifade etti. Şampiyonluğu doyasıya kutlamak istediklerini vurgulayan Brezilyalı futbolcu, "Her şeyden önce tabi ki şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Fenerbahçe ile şampiyon olmak çok farklı duygu. Diğer kulüpler de şampiyon olmaya hiç benzemiyor, buradaki atmosfer, buradaki ortam, buradaki mutluluk çok daha farklı. Bunun her anının tadını çıkarmak, her anının mutluluğunu yaşamak istiyorum. Şampiyonluktan sonraki her an, çok güzel anılar olacak. Her anı sonu kadar yaşayıp, hak ettiğimiz bu şampiyonluğu doyasıya yaşamak istiyorum" dedi.

“HER MAÇ BİZİM İÇİN AYRI BİR HEDEFTİR”
Kalan maçlarda da aynı performansı sergilemeleri gerektiğine vurgu yapan Baroni, "Her maç zordur, her maçın ayrı bir hikayesi vardır. Şampiyonluğumuz garanti ama her maç bizim için ayrı bir hedeftir. Biz Fenerbahçe'nin oyuncularıyız. O yüzden aynı konsantrasyonla Akhisar Belediyespor maçına hazırlanmamız gerekiyor. Hiçbir şekilde rehavete kapılmadan aynı ciddiyetle oynamalıyız. Şampiyonluğu hak ettiğimizi göstermenin bir yolu da buralardan geçiyor. Diğer maçları da aynı ciddiyetle oynamamız gerekiyor" diye konuştu.

“AZİZ YILDIRIM GERÇEKTEN ÖZEL BİR İNSAN”
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın çok özel ve farklı birisi olduğunu söyleyen Cristian Baroni, "Başkanımızı gerçekten hepimiz çok seviyoruz. Özellikle kişisel anlamda saygım ve sevgim çok fazla. Onun bu kulüp için yaptıklarını herkes yapamazdı. O gerçekten farklı ve özel bir insan. Karakterini ve kulübe olan bağlılığını hepimiz çok iyi biliyoruz ve çok takdir ediyoruz. Oyunculara her zaman yardımcı oluyor ve her zaman yanımızda olmaya çalışıyor. Zor anlarımızda da moral verip yanımızda oluyor. Gerçekten özel bir insan. Hayat boyu saygı duyacağım ve hayat boyu çok güzel anılarla hatırlayacağım bir insan" ifadelerini kullandı.

“HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”
Destek sürecinde yapılan kampanyaların önemine dikkat çeken Brezilyalı futbolcu, "İnsanların ona destek vermesi için böyle kampanyalar yapması, ona destek vermesi için bir araya gelmesi, çok özel ve farklı duygularla oluşabilecek bir durum. O insanları da takdir ve teşekkür ediyorum. Başkanımız tüm bunları hak ediyor. Her şeyin en iyisini ve en güzelini hak eden bir insan. Hepimiz her zaman destek olmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74 − 68 =