Chedjou transferinde son durum

Cimbom'un savunmadaki boşluğu doldurmak için hedef olarak belirlediği Kamerunlu yıldızın İstanbul'a gelmesi an meselesi; ancak kulüpler henüz anlaşmadı. İşte son gelişmeler...

Chedjou transferinde son durumDün akşam yaşanan hızlı gelişmelerin ardından Galatasaraylılar bugün, Aurelien Chedjou'nun transferi konusunda resmi bir açıklama bekliyor. Bugün ya da haftasonu yapılması beklenen açıklamanın henüz gelmemesiyle, iki kulüp arasındaki minik fiyat anlaşmazlığının noktalanmamış olmasından kaynaklanıyor.

Yarım milyon avroluk fark

Fransız gazetesi La Voix du Nord'un haberine göre Galatasaray, bonservis bedeli olarak Lille'e yaklaşık 7,5 milyon avro önerdi. Ancak Chedjou'nun bedelini 8 milyon avro olarak belirleyen Lille Başkanı Michel Seydou, fiyat düşürmeyi şu ana kadar kabul etmedi. Yine de iki kulübün, en geç bu haftasonu anlaşma sağlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sözleşme dört yıllık olacak

Kamerunlu stoperse Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Lille ve Galatasaray'ın anlaşmaya varmasından sonra Chedjou, sarı kırmızılı kulüple dört yıllık sözleşme imzalayacak.

(Goal.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.