Caner Erkin ile sözleşme uzatıldı

3 gün önce Antalya'ya giden Yıldırım sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Caner ile 3 yıllığına anlaştı. Fenerbahçe ile 1 yıllık kontratı bulunan Ersun Yanal ile de yeni sözleşme için söz kesildi.

Caner Erkin ile sözleşme uzatıldı

Yeni sezon hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fenerbahçe'de 3 gün önce kamp yapılan otele gelen Başkan Aziz Yıldırım ayağının tozuyla 2 operasyona imza attı!

Mayıs ayında sözleşmesi bitecek olan ve adı Liverpool ve Roma gibi kulüplerle anılan Caner Erkin ile bir toplantı yapan Başkan Yıldırım, yıldız futbolcuya, "Bu sezon harika bir çıkış yakaladın. Performansından memnunuz. Seninle devam etmek istiyoruz. İlk sözleşmendeki ücretin düşüktü bunu telafi edeceğiz. Hakkını alacaksın" dedi. Caner Erkin de "Fenerbahçe ile ipler kopmadan başka takımla zaten görüşmem. Burada mutluyum. Aklımda sadece şampiyonluk var" ifadesini kullandı. Yıldırım ve Caner'in 3 yıllık sözleşme için söz kestiği öğrenildi.

YANAL'IN ÜCRETİNDE DE İYİLEŞTİRME YAPILACAK

Başkan Aziz Yıldırım'ın yeni sözleşme için görüştüğü bir diğer isim ise teknik direktör Ersun Yanal oldu. Sezon başında Sarı- Lacivertli kulüple 1 yıllık sözleşme imzalayan Ersun Yanal'ın sözleşmesinin 3 yıl daha uzatılmasına karar verildi. Mevcut sözleşmesinde 1.5 milyon dolar ücreti olan Ersun Yanal, yeni sözleşme ile yıllık alacağı garanti paranın 2.5 milyon Euro olacağı öğrenildi.

YANAL'IN HEDEFİ 120 KM. KOŞAN BİR FENERBAHÇE

BAŞKAN Aziz Yıldırm ile Ersun Yanal'ın takımın durumu hakkında gürüştüğü kendisine transfere ihtiyacı olup olmadığının sorulduğu da ifade ediliyor. Teknik direktör Ersun Yanal da bunun üzerine kadrolarının yeterli olduğunu ve transfere ihtiyaç duymadığını Yıldırım'a iletti. Ersun Yanal'ın Antalya kampında takımın kondisyon seviyesinin yükselmesi ve maçlardaki koşu mesafesinin takım olarak 120

km'ye çıkmasını hedeflediği bildirildi.

VOLKAN İLE BEBEK SOHBETİ

Başkan Aziz Yıldırım, Antalya kampında baba olmak için gün sayan Volkan Demirel ile de yakından ilgilendi. Yıldırım, Volkan'dan takım hakkında bilgi alırken görüşmenin büyük kısmı doğacak bebek hakkında oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir