'Böyle goller yememeliyiz'

Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic, Southampton'a 3 - 1 yenildiği maçın ardından yaptığı açıklamada "Yüksek hedeflere oynarken böyle goller yememelisiniz." dedi.

'Böyle goller yememeliyiz'

Bilic, ilk olarak Muhammed'in attığı golle ilgili olarak, "Onun adına gerçekten çok memnunum. Onun performansı hepimizi memnun ediyor. Bu takıma katacağı çok şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Onunla ilgili çok yüksek beklentilerimiz var." ifadelerini kullandı. Yoğun tempoda kamp geçirdiklerini anlatan Bilic, "İki takım da ilk yarı bir şey üretmedi. İkinci yarıya iyi başladık. Dentinho oyuna canlılık kazandırdı. Müthiş bir golle öne geçtik. Ama onun ardından can sıkan çok basit bir gol yedik. İkinci gol de öyle oldu. Bunu mutlaka engellememiz gerekiyor. Çünkü biz yüksek hedeflere oynayan bir takımız. Yüksek hedeflere oynarken böyle goller yememelisiniz. Nihayetinde bu bir kamp ve bunun üzerine çalışıyoruz. Sezon başlayana kadar da bu çalışmalara devam edeceğiz." şeklinde konuştu. Beşiktaş'ın yeni transferi Serdar Kurtuluş ise çok sıcak bir havada oynadıklarını kaydederek, şu değerlendirmeyi yaptı: "Kendi açımdan baktığımda benim oynadığım ilk hazırlık maçı. Takımda kamp yorgunluğu var gibi. Umarm bu yorgunluğu lig başlayana kadar atarız. BU hazırlık maçları da eksiklerimizi görmek içindir."

MUHAMMED: HOCAM BENDEN FAZLA SEVİNDİ

Takımı adına tek golü kaydeden Muhammed Demirci ise attığı gole Bilic'in kendisinden fazla sevindiğini söyledi.

Muhammed, şöyle konuştu: "İyi bir hazırlık maçının bizi beklediğini biliyorduk. Öyle de oldu. Bugün gol attım ve sevindim; ama kazanamadığımız için buruk bir sevinç yaşadım. Geçmiş senelerde oynadığım bir hazırlık maçında da güzel gol atmıştım; ama forma şansı bulamamıştım."

Golü attığında teknik direktörü Bilic'in neredeyse kendisinden fazla sevindiğini dile getiren genç futbolcu, "Ben de attığım golü hocama armağan etmek istiyorum. Çünkü şu anda olan özgüvenimin tek sebebi hocamızdır." şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir