'Boşuna İmparator demiyorlar'

Galatasaray’ın 3 yıllık sözleşme imzaladığı Felipe Melo, Bazı insanlara İmparator lakabı boşuna takılmıyor” diyerek Fatih Terim’e övgü dolu sözler sarf etti.

'Boşuna İmparator demiyorlar'

Galatasaray’ın 3 yıllık sözleşme imzaladığı Felipe Melo, “Bazı insanlara İmparator lakabı boşuna takılmıyor” diyerek teknik direktör Fatih Terim’e övgü dolu sözler sarf etti. Galatasaray’ın Slovenya kampından antrenman öncesi soruları yanıtlayan Brezilyalı oyuncu Felipe Melo, alternatifi olarak düşünülen Wellington’ı çok iyi tanımadığını ancak çok genç ve yetenekli bir oyuncu olduğunu dile getirerek, transferi için Fatih Terim’e teşekkür etti. Melo, “Transfer sürecimle ilgili Fatih Terim’e çok teşekkür ediyorum. Futbolculara inanılmaz güven veren bir hoca. İmparator lakabı boşuna takılmıyor bir insana.Ona ve bütün teknik heyete teşekkür etmek istiyorum. Buraya gelmemde bana çok yardımcı oldukları için” diye konuştu.’’2 SENEDEN FAZLA HİÇBİR KULÜPTE OYNAMADIM’’! Tekrar anlaşma sağlayarak takıma döndüğü için mutlu olduğunu ve transferinin kariyeri için önemli olduğunu kaydeden Melo, “Çünkü üst üste 2 seneden fazla hiçbir kulüpte oynamamıştım, 3 senem olacak Galatasaray’da. Galatasaray bu senede her sene olduğu gibi kupalara talip olan bunun için mücadele eden bir takım olacak” dedi.

’’10 NUMARALI FORMAYI GÖZÜM KAPALI SNEIJDER’E VERDİM’’
Melo, yeni sezonda 3 numaralı giyecek olmasının sorulması üzerine, “Benim için numaraların önemi yok. Önemli olan Galatasaray’ın başarısı. Bu nedenle gözüm kapalı olarak 10 numaralı formayı verdim Sneijder’e" şeklinde konuştu.

’’KENDİMİ GEÇEN SENEDEN ÇOK DAHA İYİ HİSSEDİYORUM’’
Fizik olarak kendini geçen seneden çok daha iyi hissettiğini ifade eden Melo, “Uzun bir tatil yaptım ve yanımda kondisyonerimi de Amerika’ya götürdüm. Bazı zamanlar günde çift antrenman yaptım ve bu yüzden fizik olarak kendimi iyi hissediyorum. Mutlaka topla oynama kısmında eksiklikler olabilir ama şuanda bunun için buradayım ve bunun için hazırlanıyorum. Fenerbahçe maçına da bir terslik olmazsa kendimi hazır hissedeceğimi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir