Bir isim daha Galatasaray'la yollarını ayırıyor

Fatih Terim tarafından derbi maçının kamp kadrosuna bile alınmayan oyuncu, takımdan ayrılmak istediğini menajerine iletti.

Bir isim daha Galatasaray'la yollarını ayırıyorGalatasaray 'ın İspanyol futbolcusu Albert Riera , yeni yabancı kuralıyla daha ilk resmi maçta tanışmış Fenerbahçe derbisinde kadroya bile alınmamıştı. Riera, Fatih Terim'in kamp süresinde ve Fenerbahçe maçında denediği kadro tarzıyla sezona devam edeceğini anlamasının üzerine takımdan ayrılmak istediğini menajerine iletti.

Takımda son 1 sezondur kendi mevkisinde oynamayan ve defansın soluna mahkum kalan Riera, eğer istediği bir teklif gelirse Galatasaray'dan ayrılacak.

Başarılı futbolcu öncelikle İspanya ve Rusya liglerinden gelen teklifleri değerlendirecek. Eğer bu sezon Galatasaray'dan aldığı paraya yakın ücret önerilirse, Riera Galatasaray'dan ayrılacak. İspanyol futbolcu bu yıl 25 maç oynarsa sözleşmesi otomatik olarak 1 sezon daha oynayacak. Eğer bu kriteri aşamazsa sezon sonu opsiyon devreye girmeyecek ve Riera serbest kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir