Bilic: Beşiktaş cesur bir takım olacak

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, taraftarlarıyla beraber savaşan, mücadele eden bir takım oluşturacaklarını belirterek, "Beşiktaş, cesur bir takım olarak yoluna devam edecek" dedi.

Bilic: Beşiktaş cesur bir takım olacak

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, taraftarlarıyla beraber savaşan, mücadele eden bir takım oluşturacaklarını belirterek, "Beşiktaş, cesur bir takım olarak yoluna devam edecek" dedi. Bilic, Almanya kampında BJK TV'ye yaptığı açıklamada, ellerindeki oyuncu profili doğrultusunda bir kadro yapısı ortaya koyacaklarını vurgulayarak, "Taraftarıyla beraber savaşan, mücadele eden bir takım oluşturacağız. Taraftarlarımız hücum eden, çabuk oynayan, topu hızlı ve iyi kullanan bir takım sahada görmek istiyor. Beşiktaş, cesur bir takım olarak yoluna devam edecek" diye konuştu.  Takımın geçen sezon attığı gollerle ofansif yapısını gösterdiğini dile getiren Slaven Bilic, şöyle devam etti: "Bizim amacımız, bu yönünü korumak ve yukarıya taşımak ama yediğimiz gol sayısını aşağı çekmek. İyi bir kadromuz var. Tamamlayıcı oyuncularla kadro yapısını şekillendireceğiz. Her maçta elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu arma için elimizden gelenin en iyisini ortaya koyacağız. Taraftarlarımızın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Harika olduklarını biliyorum. Onlarla birlikte büyük bir enerji oluşturup zaferlere yürüyeceğiz."

- "İkinci kampta bu kadar fazla oyuncuyla beraber olmayacağız"

Bilic, ikinci kamp döneminde oyuncu sayısının azalacağını söyledi.

Genç oyuncuların hepsini gözlemlemek için fırsatı olmadığını anlatan Slaven Bilic, "Ancak daha önce onların hakkında bilgiler almıştım. Burada çok oyuncuyla çalışıyoruz ama ikinci kampta bu kadar fazla oyuncuyla beraber olmayacağız. Zamana ihtiyacı olan oyuncuları tespit edeceğiz. Genç oyuncularla bazı görüşmeler yapacağız ve düşüncelerimizi onlarla paylaşacağız. 24 ya da 25 kişilik bir kadro düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir