Beşiktaş'tan Fernandes'e izin yok!

Beşiktaş, Kayserispor maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Denge, kuvvet ve kondisyon çalışması yapan siyah beyazlılar, idmanın ilk bölümünü salonda gerçekleştirdi.

Beşiktaş'tan Fernandes'e izin yok!

Salonda denge ve kuvvet hareketlerini değişmeli olarak uygulayan futbolcular, sahada istasyon koşuları ve şut çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. İdmana, tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarına devam edilen Tomas Sivok, tedavi sonrası bireysel çalışan Filip Holosko, Ersan Gülüm ile tedavi olan Manuel Fernandes ve Atiba Hutchinson katılmadı. Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup ve Dany Nounkeu sahada bireysel ve özel bir çalışma yaptı. Necip Uysal ve Cenk Gönen takımla birlikte çalıştı.

FERNANDES'E AMELİYAT İZNİ YOK

Geçen hafta Portekiz'e giderek milli takım doktoruna tedavi olan ve ameliyat olmasına karar verilen Manuel Fernandes'e kulüpten onay çıkmadı. Galatasaray maçından bu yana yapılan tedavinin son aşamasına gelindiği ve büyük oranda ameliyata gerek kalmayacağının Fernandes'e bildirilmesi üzerine bu futbolcu Portekiz'e gitmekten şimdilik vazgeçti. Beşiktaş, Kayserispor maçı hazırlıklarına bugün saat 17:00'de yapacağı antrenmanla devam edecek.(DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir