Beşiktaş'ta Yalçın Karadeniz mazbatasını Orman'dan aldı

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı'na yeniden seçilen Yalçın Karadeniz mazbatasını, kulüp başkanı Fikret Orman'dan aldı.

Beşiktaş'ta Yalçın Karadeniz mazbatasını Orman'dan aldı2013 – 2016 yılları arası divan başkanlığına yeniden seçilen Yalçın Karadeniz, Akaretler'deki kulüp binasında mazbatasını başkan Fikret Orman'ın elinden aldı. Yalçın Karadeniz, yaptığı açıklamada örnek bir seçim yaşadıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Hilesiz hurdasız herkesin örnek alacağı bir seçim yaşadık ve sonucunda başkan oldum. Bu mazbatayı başkanımız Fikret Orman'ın elinden almamız nedeniyle de oldukça gururluyum. Herkese çok teşekkür ediyorum."

Başkan Fikret Orman ile birlikte 2. Başkan Ahmet Nur Çebi'de mazbata töreninde yer aldı. Tören sırasında bir konuşma yapan, Fikret Orman, önlerinde çalışacakları 3 senenin olduğunu söyledi.

Başkan Fikret Orman, divan başkanı Yalçın Karadeniz'i tebrik ederek başarılar dilerken, "Önümüzde birlikte çalışacağımız 3 senemiz var. Allah hayırlısını nasip etsin. Ben ve arkadaşlarım seçime en objektif bir şekilde yapılması için gayret verdik. Herkese hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Başkan Fikret Orman, gazetecilerin 'UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği ve UEFA Tahkim Kurulu'nun da onyaladığı 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası kararıyla alakalı sorduğu sorulara ,"Biryere yetişmem gerekiyor arkadaşlar" diyerek cevap vermek istemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir