Beşiktaş'ta Ronaldinho'ya onay çıktı

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho'nun transferine onay çıktı.

Beşiktaş'ta Ronaldinho'ya onay çıktı

Başkan Fikret Orman'ın Amerika'dan dönmesinin ardından diğer yöneticiler bazında da yüksek sesle konuşulmaya başlanan Ronaldinho transferi için yönetim kurulu toplantısında uzun süren tartışmalar yaşandığı öğrenildi.

Dün gece gerçekleşen toplantıda yönetim kurulu üyelerinin büyük bir kısmının bu transfere maliyetinden dolayı temkinli yaklaştığı ve mali sonuçlarının kulübü haddinden fazla zorlayacağının altının çizildiği ifade edildi. Bu transferin sponsorlar ile karşılanamaması durumunda oluşacak meblağın çok büyük olduğunu söyleyen yöneticilerin, Ronaldinho'nun "sadece sponsor desteği" sağlanırsa transfer edilmesinden yana oldukları kaydedildi.

Brezilyalı futbolcunun durumu masaya yatırıldı ve transferin yapılıp yapılmaması konusunda yaşanan fikir ayrılıkları giderildi.

Yıldız futbolcunun transferi için yıllık 6,5 milyon EURO teklif edilecek..

FİKRET ORMAN VE GAZİANTEPSPOR BAŞKANI İBRAHİM KIZIL ARASINDA SERT TARTIŞMA

Ronaldinho konusu konuşulurken Fikret Orman'ı telefon ile arayan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın, Serdar Kurtuluş transferinden kalan 800 bin TL'yi istediği ve Fikret Orman ile sert tartışmalar yaşadığı bildirildi.

Gaziantepspor'dan Cenk Tosun'u almak isteyen Beşiktaş'ın işinin yaşanan bu tartışmanın ardından zora girdiği ve Beşiktaş'ın artık bu transfer için Gaziantepspor'daki kongre sonucunu beklemek zorunda kalacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir