Beşiktaş'ta büyük 2 imza atıldı

Siyah beyazlı kulübün transferleri Franco, Eneramo ve Hutchinson için imza töreni düzenlendi.

Beşiktaş'ta büyük 2 imza atıldıBeşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen'in de katıldığı basın toplantısında 3 futbolcu da iddialı açıklamalar yaptı.

MICHAEL ENERAMO: NOUMA GİBİ OLACAĞIM
"Beşiktaş'a geldiğim için mutluyum. Bu güzel ülkede deneyimim var. Geldiğimden beri buradaki herkes bana dostça yaklaşıyor. Böyle bir kulübün parçası olmaktan dolayı gururluyum. Sağlık durumumla ilgili endişe duyulucak bir şey yok. Umut ediyorum ki 1-2 hafta içinde idmanlara tam olarak katılacağım ve hazır duruma geleceğim. Sivasspor'da 2 sezon oynadım. Tek ya da çift forvetli sistemde de oynayabilirim. Amokachi'nin Beşiktaş'ta oynadığı dönemde küçüktüm. Ama hatırlıyorum. Pascal Nouma'yı da biliyorum. Onlardan daha başarılı olmak için çalışacağım. Onların elde ettiği statüyü ben de kazanmak istiyorum."

ATIBA HUTCHINSON
"Böyle büyük bir kulübün parçası olmaktan dolayı mutluyum. Buraya gelmeden önce Beşiktaş ve Türk futboluyla igili bilgim vardı. Ligin bir an önce başlamasını bekliyorum. Sabırsızlanıyorum. Büyük başarılar kazanacağımıza inanıyorum."

PEDRO FRANCO
"Böylesine büyük bir camianın parçası olmak fazlasıyla heyecan verici. Büyük hedeflere erişmek için elimden geleni yapacağım."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir