Beşiktaşlı futbolcu bıçaklandı

Beşiktaşlı oyuncu Sezer Öztürk, Almanya'nın Köln kentinde bıçaklandı.

Beşiktaşlı futbolcu bıçaklandı

Beşiktaşlı Sezer Öztürk, dün akşam Almanya'da uğradığı bıçaklı saldırıda yaralandı. Hastanede tedavi altında bulunan Sezer Öztürk'ün hayati tehlikesi bulunmuyor. Beşiktaş'ta yaklaşık 3 ay önce kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk'ün 4 Ocak cumartesi akşamı, Almanya'nın Düsseldorf kentinde uğradığı bıçaklı saldırı nedeniyle yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Siyah beyazlı teknik heyet tarafından süresiz izin verilen Sezer, tatil için gittiği Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün akşam bıçaklı saldırıya uğradı. Her iki kolundan ve sol bacağından yaralanan 28 yaşındaki futbolcu ve kuzeni Düsseldorf kentideki bir hastanede tedavi altına alındı. Hayati tehlikesi bulunmayan Sezer'in sol bacağına aldığı yaranın ciddi olduğu öğrenildi.

Sezer Öztürk'ün yarın farklı bir hastaneye götürüleceği ve bacağındaki yaralanma nedeniyle ameliyata alınacağı bildirildi.

FUTBOL HAYATI TEHLİKEDE!

Aldığı bıçak darbeleri nedeniyle damarları zedelenen Sezer'in futbol yaşantısının etkilenebileceği, ancak bugün yapılacak kontrollerin ardından bu konuda kesin bir karara varılacağı öğrenildi.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

''Almanya'nın Düsseldorf kenti Velbert kasabasında tatilini geçirmekte olan Sezer Öztürk saldırıya uğradı. Futbolcumuz Sezer Öztürk'ün amcası Feridun Öztürk'ün açıklaması şu şekildedir: 'Yeğenim Sezer Öztürk lige verilen aradan yararlanarak tatilini geçirmek üzere ailesinin yanına Velbert kasabasına geldi. Babası İsmail Öztürk ve ben aynı apartmanda oturuyoruz. Sezer Öztürk, kardeşi Halil İbrahim Öztürk, oğlum Bünyamin Öztürk ve Sezer'in halasının oğlu Fırat Dilek olayın gerçekleştiği 4.01.2012 Cumartesi günü arkadaşlarıyla halı sahada top oynamışlar. Ardından Sezer, kardeşi, ismini saydığım iki kuzeni ve iki arkadaşlarıyla birlikte Velbert'te Türkler tarafından işletilen ve evimize 300 metre uzaktaki Tanzhaus adlı lokale vakit geçirmeye gitmişler. Gece 00:30 - 01:00 sularında, ismini bildiğim ama soruşturma sürdüğü için söyleyemeyeceğim Türk vatandaşı olan saldırgan, alkollü bir halde Sezer'in halasının oğlu Fırat Dilek'e saldırmış ve kendisini 6 yerinden bıçaklamış. Araya girip saldırıya engel olmaya çalışan Sezer de kolundan ve bacağından aldığı 2 bıçak darbesiyle yaralanmıştır. Sezer'in ilk tedavisi ayakta yapılmış ve merak edilecek bir durumu yoktur. Yeğenim Fırat Dilek de hayati tehlikeyi atlatmıştır ve kısa bir süre sonra taburcu edilecektir. Olay Velbert polisi tarafından soruşturulmaktadır. Beşiktaş Kulübü'ne gösterdiği alaka nedeniyle teşekkür ederim.'

Futbolcumuz Sezer Öztürk'e geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kulübümüz adına görevlendirilen bir yetkilinin yardımcı olmak amacıyla yarın futbolcumuzun yanında olacağını duyururuz.''
Haber7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *