Beşiktaş'ın Olcan Adın planı!

Beşiktaş, Gökhan Töre'ye alternatif olarak Trabzonsporlu Olcan Adın'ı almayı planlıyor. Töre ile anlaşma sağlanamazsa başarılı oyuncu için sezon sonunda Trabzonspor yönetiminin kapısı çalınacak.

Beşiktaş'ın Olcan Adın planı!

Gelecek sezonun planlamasını da yapmayı ihmal etmeyen siyah beyazlılar sezon sonunda Trabzonsporlu Olcan Adın'ı renklerine bağlamayı planlıyor. Hürriyet'in haberine göre, Beşiktaş'ın takibinde olan bordo mavili başarılı oyuncunun sözleşmesi 31 Mayıs 2015'te sona erecek. Mali disiplinden ödün de vermek istemeyen yönetim, bu sezon olduğu gibi genelde bonservisi elinde olan oyunculara öncelik verse de Olcan için Trabzon'un kapısını çalacak. Kara Kartal bu sezon Tolga Zengin'i 2 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli ödeyerek transfer etmişti.

GÖKHAN TÖRE'NİN ALTERNATİFİ OLACAK

Beşiktaş, Olcan'ın Gökhan Töre'nin alternatifi olarak düşünüyor. Siyah beyazlılarda kiralık olarak oynayan Töre'nin bonservisi için sezon sonunda Rubin Kazan ile anlaşma sağlanamazsa Trabzonlu Olcan ile boşluk doldurulacak. Beşiktaş daha önce de Olcan'ı renklerine bağlamak istemişti. Fenerbahçe'de yılıdızı parlayan 28 yaşındaki Olcan Adın, Antalyaspor ve Karşıyaka'da kiralık oynadıktan sonra 2008'de Gaziantepspor'a gitti. Buradaki başarı performansından sonra Trabzonspor'a tarnsfer olan Olcan Adın, milli takıma kadar yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 57 = 62