Beşiktaş'ı şoke eden bonservis bedeli!

Trabzonspor Kulübü'nün Beşiktaş'ın transfer etmek istediği kaleci Tolga Zengin için istediği bonservis bedeli için şok bir iddia ortaya atıldı.

Beşiktaş'ı şoke eden bonservis bedeli!Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor forması giyen Tolga Zengin için sürdürdüğü girişimden sonuç alamadı. Bordo Mavili kulübe bonservis bedeli olarak düşündüğü miktarı sunan Siyah Beyazlı yönetim, Tolga için Trabzonspor'un istediği rakam karşısında transferden vazgeçmeye karar verdi.

Trabzonspor'un Tolga için 10 milyon dolar bonservis bedeli ve bir futbolcu istemesi üzerine transfer çıkmaza girerken, futbol komitesi şu anda bir takımla sözleşmesi bulunmayan Sinan Bolat için girişimlerini hızlandırdı.

Beşiktaş futbol komitesi Standard Liege ile mukavelesi geçen sezon sonunda tamamlanan ve kulübü ile yeni anlaşma imzalayaman Sinan için menajeri ile yeniden temasa geçti. Dün ve bugün yapılan görüşmeler sonunda net bir sonuç çıkmazken, futbol komitesinin Sinan için temaslarına devam edeceği ve 24 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna katmak istediği bildirildi.