Beşiktaş'a Madonna cevabı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman' "Madonna konserini genel kurula mı sordular" diyerek tepki gösterdiği Galatasaray'da, eski yönetici Adnan Öztürk "Espri yapmış" dedi ve ekledi: "Ama o konsere karşıydım."

Beşiktaş'a Madonna cevabı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Galatasaray'ın sahasında düzenlenen Madonna konseriyle ilgili açıklamaları yankı uyandırdı. Orman, "Sayın Ünal Aysal ile Arena'da oynama konusunu görüştük. Genel kurula sorması gerektiğini söyledi. Ben de 'Madonna konserini genel kurula mı sordunuz?' diyerek teklifimi çektim" demişti.

"Onların istediği oldu" Sözkonusuorganizasyon yapılırken yönetimdeyer alanAdnan Öztürk de konuya dahil oldu. Öztürk, "Madonna konserine karşı olanlardan birisiydim.Geliri250 bin dolardı ama götürdüğüdeğerlerçok oldu. Sonrasındaki yağmurlu Cluj maçı faciasını ve değişen çimlerin bedeli ortada" dedi.

Öztürk, "Ancak kulüpte bu konseri çok isteyen, gelirgetireceğini düşünen ve prestijolacağına inanan bir grup vardı. Onların istediği oldu" ifadelerini kullandı. Konser, 7 Haziran 2012'de gerçekleşmişti. Drenaj borularının kırılması nedeniyle zeminin göle döndüğü 1-1'lik Cluj maçı ise 23 Ekim'de oynanmıştı.

Stadı ortak kullanımınkonusundaise eski durduğu noktada duran Öztürk, "Sayın Orman o sözleriyle espri yapmış. Türkiye'de halen hiçbir stat, iki büyüktakımı kaldıracak düzeyde değildir" diye konuştu.

Beşiktaş'ın maçlarını oynayacağı Kasımpaşa Stadı için ise "Orası Beşiktaş için küçük kalabilir" demekten kendini alamadı. Bu arada Beşiktaş, maç başına Kasımpaşa yönetimine 250 bin dolar ödeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir