Beşiktaş'a Karabük'te coşku seli

Süper Lig'in 27. haftası Karabük'te, Kardemir Karabükspor - Beşiktaş maçı ile start alacak. Karayolu ile Karabük'e gelen siyah-beyazlılar, konaklayacakları Safranbolu'daki otellerine yerleşti. Otel önüne gelen taraftarlar takımlarını meşalelerle karşıladı.

Beşiktaş'a Karabük'te coşku seli

Kardemir Karabükspor ile Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda karşılaşacak olan Beşiktaş, akşam saatlerinde karayolu ile Safranbolu ilçesine geldi. Konaklayacağı otelin önünde takımlarını bekleyen kalabalık taraftar topluluğu, otobüs yaklaştığında meşaleler yakarak tezahüratlar yaptı. Otobüsten inen futbolculara sevgi gösterilerinde bulunup fotoğraflarını çekebilmek için birbirleriyle yarışan taraftarlardan biri, kaleci Tolga Zengin'e çiçek vererek yarın Karabük Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek olan Beşiktaş Sempozyumu'na davet etti. Tolga Zengin, sempozyuma akşam oynanacak maç dolayısıyla katılamayacağını ama yönetimin geleceğini söyledi. Bazı taraftarlar kaleci Tolga ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kafile, dinlenmek üzere otele girerken taraftarlar ise olaysız dağıldı.

Karabük Üniversitesi Beşiktaşlılar Kulübü tarafından organize edilen 'Beşiktaş Sempozyumu'na Beşiktaş ikinci ve icra kurulu başkanı Ahmet Nur Çebi de katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir