Beşiktaş yönetimini Fernandes'e köpürdü

Beşiktaş ile Manuel Fernandes arasındaki pazarlıkta büyük mesafe katedildi, ancak futbolcunun maç başı ücrette ısrar etmesi karşısında siyah-beyazlı yönetim geri çekilmek zorunda kaldı.

Beşiktaş yönetimini Fernandes'e köpürdüSlaven Bilic'in istemesi nedeniyle Portekizli futbolcuyu takımda tutma kararı alan ve bu nedenle Lokomotiv Moskova'ya satmayı düşünmeyen siyah - beyazlı yönetim, Fernandes 'in sürekli problem çıkarması nedeniyle patlama noktasına geldi. Sabah'ın haberine göre; Yıldız futbolcuyu takımda tutmak için yıllık2.5 milyon euro öneren yönetim, siyah-beyazlı futbolcunun istediği 2.5 milyon euroluk imzaparasını vermeyi de kabul etti. Bu teklifle, yıllığı 3 milyon 433 bin euroya gelen Manuel Fernandes, 20 bin euro maç başı parasında ısrar edince görüşmeler tıkanma noktasına geldi.

Fernandes'in son transferi olması nedeniyle sürekli para istemesine çok sinirlenen Başkan Fikret Orman 'ın, her an bu oyuncuyu tekrar satış listesine koyabileceği iddia edildi. Lokomotiv Moskova'nın verebileceği 8 milyon euroyu Beşiktaş 'ın kasasına koymanın daha mantıklı olduğunu düşünen Orman, bu konuda yöneticilerle ortak karar alacak. 

Başkan Orman'a baskı

Öte yandan Fernandes'in maç başı ücret istemesi nedeniyle yeni sözleşmeyi bir türlü devreye sokamayan Beşiktaş Yönetimi'nde bazı yöneticiler, şimdiden Portekizli oyuncuyu satması yönünde Fikret Orman'a baskı yapmaya başladı. Fernandes'in istediği paranın çok olduğunu düşünen bazı yöneticilerin, "Bu oyuncu kimi zaman sakatlık kimi zaman da cezalı olduğu için istikrarsız bir tablo sergiliyor. O parayı vereceğimize Oğuzhan'ı, Sezer'i ve Muhammedimizi oynatırız. Fernandes'in yerine genç bir yabancı yetenek alırız" diye tavsiyede bulundukları ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir