Beşiktaş yeni teknik direktörü Bilic yönetiminde ilk antremanına çıkacak

Beşiktaş, 2013-2014 sezonu hazırlıkları için yarın toplanacak.

Beşiktaş yeni teknik direktörü Bilic yönetiminde ilk antremanına çıkacakBJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir araya gelecek siyah-beyazlı oyuncular, yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Geride kalan sezonun tamamlanmasının ardından milli takım kamplarına giden oyuncular Almanya kampında takıma dahil olacak.

Siyah-beyazlı ekipte bugün resmi sözleşmeyi imzalayacak Hırvat teknik direktör Slaven Bilic de takımın başında yarın ilk antrenmanına çıkacak.

İstanbul'da kısa süreli çalışacak siyah-beyazlı ekip, 1 Temmuz Pazartesi günü Scharmutzelsee bölgesinde kamp yapmak üzere Almanya'ya gidecek. 11 Temmuz'a kadar burada kalacak "Kara Kartallar", 12 Temmuz'da Hamburg'da Alman ekibi St. Pauli ile hazırlık maçı oynayacak ve bu karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönecek.

İstanbul'da 13-16 Temmuz tarihleri arasında izin yapacak Beşiktaş, ikinci kamp çalışmaları için 17 Temmuz'da Avusturya'nın Lienz bölgesine hareket edecek ve 27 Temmuz'a kadar Grand Hotel Lienz'de konaklayacak. Avusturya kampında 3 hazırlık maçına çıkacak siyah-beyazlılar, 18 Temmuz'da İngiltere'nin Queens Park Rangers takımıyla, 21 Temmuz'da Almanya'nın Schalke ekibiyle karşı karşıya gelecek. Beşiktaş, kamptaki son hazırlık mücadelesini ise 27 Temmuz'da İngiltere'nin Southhampton takımıyla yapacak.

Beşiktaş, 28 Temmuz'da son bulacak ikinci kamp çalışmalarının ardından yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir