Beşiktaş ve Trabzonspor onu istiyor!

Transfer döneminin gözde isimlerinden, Gençlerbirliği'nin başarılı savunma oyuncusu Aykut Demir ile özellikle Trabzonspor ve Beşiktaş yakından ilgileniyor...

Beşiktaş ve Trabzonspor onu istiyor!

Her iki takım da Aykut'u transfer edebilmek için çalışmalarını yoğunlaştırırken, başarılı stoper transferiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

BAŞKANIMIZ İLHAN CAVCAV UYGUN BULURSA, BEN DE VERİLEN KARAR DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDERİM
Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Aykut, "Bana doğrudan gelen bir teklif yok. Gelişmeleri takip ediyorum. Kulübüme, menajerime bir şey geldiğinde benim de haberim olur. Kulübüm Gençlerbirliği'dir. Başkanımız benimle, kulübümle ilgili en iyi kararı verecektir. Ben de verilen karar doğrultusunda hareket ederim. Henüz 1 yıl daha sözleşmem var. Başkanımız uygun görürse transfer oluruz. Uygun bulmazsa, kulübümde kalırım. Gençlerbirliği'ni çok seviyorum" dedi.

İSMİMİM BÜYÜK KULÜPLERLE ANILMASI GURUR VERİCİ
Beşiktaş ve Trabzonspor'un gündeminde olmaktan dolayı gururlu olduğunu belirten Aykut, "Beşiktaş, Trabzonspor bunların büyüklüğü tartışılmaz. Fakat Gençlerbirliği de büyük bir kulüp. Kimsenin gözardı edemeyeceği kadar önemli ve başarılı bir kulüp. Net konuşmam için biraz da net gelişmelerin olması gerekir. Önümüzdeki günlerde ne olacağını hep birlikte göreceğiz" diye konuştu.