Beşiktaş Töre'yi bitirmek istiyor!

Beşiktaş kadrosunda kiralık olarak oynayan Gökhan Töre için kulübü Rubin Kazan ile görüşerek bu transferi sonlandırmak istiyor.

Beşiktaş Töre'yi bitirmek istiyor!

Beşiktaş Töre'yi bitirmek istiyor!..

Beşiktaş kadrosunda kiralık olarak oynayan Gökhan Töre için kulübü Rubin Kazan ile görüşerek bu transferi sonlandırmak istiyor.

Beşiktaş, Gökhan Töre'nin bonservisini 4 milyona bitirmesi için Ahmet Bulut'u görevlendirdi. Başkan Orman, Bilic'in ısrar ettiği Gökhan için Ahmet Bulut'a yetki verdi, tecrübeli menajer Rusya'ya gidiyor.

İsmi bir çok skandala karıştığı için bir ara gözden düşen Gökhan Töre için Başkan Fikret Orman düğmeye bastı. Bar ve milli takım kampında silah olaylarıyla gündeme gelen Gökhan için kulübü Rubin Kazan 7.5 milyon euro talep ederken Beşiktaş bu konuda son bir atak yaptı. Başkan Orman, menajer Ahmet Bulut ile görüşüp son teklifi yaptı.

BİR HAFTAYA BİTER

Orman, Bulut'a "4 milyon euro bonservis öderiz. Daha fazlasını unutsunlar. Bu şartlarda resmi teklifi yinele. Bu işi bitirelim. Oyuncu kalmak istiyor" dedi. Orman, Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut'la oyuncu için de yıllık 1.5 milyon eurodan 4 yıllık anlaşmaya hazır. Konunu bir hafta içinde en geç çözümlenmesi bekleniyor.

LANZİNİ İMZAYA HAZIR

Beşiktaş'ta yılan hikayesine dönen ve her gün yeni bir sorun çıkan Manuel Lanzini konusunda yönetim rahat. Siyah-Beyazlı yöneticiler, "Biz Lanzini ile her konuda anlaştık. Oyuncudan yana kesinlikle problem yok. Kulübü River Plate ile de bonservis konusunda el sıkıştık. Ancak şimdi de bu rakamın vergilerini bizim ödememizi istiyorlar. Biz bunu kabul etmedik. Bir kaç güne bu sorunu aşıp imzayı attıracağız" yorumunda bulundu.

MİTRO OPSİYON İÇİN BEKLİYOR

Kartal ikinci büyük transferi Yunanlı golcü Mitroglou için de Fulham ile kiralık olarak anlaştı. 750 bin euroya 1 yıllığına kiralanan yıldız golcü için Beşiktaş, satın alma opsiyonu koydurmaya çalışıyor. Yunanistan milli takımının yıldızı için 3 milyon euroluk opsiyonu gözden çıkartan Kartal, Fulham'dan bu konuda onay bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir