Beşiktaş, Tolga'yı açıklayamıyor çünkü...

Beşiktaş'a imza atmak için İstanbul'a gelen Tolga Zengin için siyah-beyazlı kulübün henüz resmi bir açıklama yapmaması dikkat çekti.

Beşiktaş, Tolga'yı açıklayamıyor çünkü...

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için uzun süredir uğraş verdiği kaleci Tolga Zengin'in imzasında son aşamaya gelinirken, 'resmi' haberin geçilmemesi kafaları karıştırdı.

Sporx'te yer alan habere göre; Trabzonsporlu kaleci Tolga Zengin, İstanbul'a gelip otele yerleşirken, Beşiktaş ile her konuda anlaştı. Hatta, sözleşmenin detayları bile belli oldu. Trabzonspor ile prensipte anlaşan Beşiktaş, resmi açıklama için bordo-mavililerden haber gelmediği için yapamadığı öğrenildi.

Borsaya kote bir şirket olan Beşiktaş Futbol AŞ'nin transfer görüşmelerini halen Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirmemiş olması da dikkat çekti. Beşiktaş'ın Trabzonspor'un gerekli izninin ardından açıklama yapması bekleniyor.

SÖZLEŞMENİN HER ŞEYİ HAZIR

Tolga Zengin, siyah beyazlı kulübe, ilk 2 yıl için 1.2 milyon Euro yıllık ücret, 12 bin Euro maç başı, son iki yıl için ise 1.3 milyon Euro yıllık ücret, maç başı 12 bin Euro bedel karşılığında anlaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir