Beşiktaş Arthur Zico'ya gitti

Kolombiya'ya giden Önder Özen, burada Zico ile buluşacak ve Brezilyalı teknik adamla birlikte futbolcu izleyecek. Özen, pürüzlerin giderilmesinin ardından hafta içinde Zico'ya Kolombiya ya da Brezilya'da imza attıracak

Beşiktaş Arthur Zico'ya gittiBeşiktaş'a gelir gelmez ayağının tozuyla görevine başlayan Futbol Genel Direktörü Önder Özen, önceki gün Kolombiya'ya uçtu. Özen, başkent Bogota'da, Arthur Zico ile bir araya gelecek. İkili, Kolombiya'da bu hafta sonuyla birlikte kalan son iki hafta maçlarının bir kısmını seyredecek. Zico ve Özen, daha sonra Brezilya'ya geçerek burada daha önce belirlenen bazı karşılaşmaları mercek altına alacak.

Samet Aybaba ile henüz yolların ayrılmaması nedeniyle Zico ile resmi sözleşme imzalamayan Önder Özen, önümüzdeki hafta içerisinde bazı pürüzlerin giderilmesinin ardından, Zico'ya Kolombiya ya da Brezilya'da resmi imza attıracak. Zico'nun yanı sıra Beşiktaş İzleme Komitesi'nin belirlediği bazı isimleri Güney Amerika'da takip edecek olan ikili, anlaşma sağlanması halinde Türkiye'ye birlikte dönecekleri belirtildi. Kolombiya ve Brezilya liginde oynayan bu futbolcuları izleyerek, transfer edilip edilmeyeceğine karar verecek olan Zico ve Özen'in sezon öncesi yapılacak olan kamp çalışmaları hakkında da görüş alışverişinde bulunacakları öğrenildi. Öte yandan basının karşısında imza atar atmaz çalışmalara başlayan ve tesislerde geç saatlere kadar çalışan Önder Özen, Beşiktaş'ın geçen sezonki maçlarını izlediği öğrenildi. İki gün boyunca sabahlara kadar maç seyrederek sık sık not tutan Önder Özen'in bu notların yanı sıra bazı CD'leri de yanında Kolombiya'ya götürdüğü ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir