Başkanlık seçiminde tek aday

Kardemir D.Ç Karabükspor’un yarın yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’unda tek aday olarak çıkacak olan TAHA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Dizdar, bütün gayreti gösterip Karabükspor’u ilerilere taşımak istediklerini söyledi.

Başkanlık seçiminde tek aday

Safranbolulu işadamı Şefik Dizdar, yarın yapılacak olan Genel Kurul öncesi yönetimi oluşturmak için Kardemir D.Ç Karabükspor’un Metin Türker Tesisleri’ne gelerek burada Kulüp Başkanı Nevzat Şahin ile görüştü. Görüşme öncesi İHA’ya açıklamalarda bulunan Dizdar, “Hayırlısı olur inşallah. Her şey Karabükspor için. İyi neticelenmesini arzu ediyoruz. Onun için biz böyle bir görevi kabul ettik. Genel Kurulda seçerse elimizden gelen bütün gayreti gösterip Karabükspor’u ilerlere taşımaya gayret edeceğiz. Yönetim Kurulunu oluşturmak için buraya geldik. Yarın genel kurul var ve zamanımız dar onun için hızlı bir şekilde çalışacağız” dedi.

Kendilerinin Karabük ve Safranbolu aşığı insanlar olduğunu da anlatan Şefik Dizdar, “Dolayısıyla ben 1961 ve 1979’a kadar burada görev yaptım. 1974-1978 yıllarında Karabükspor’da başkanlık görevi yaptım. 3 ligden 2. lige çıkarttık. Bizim dönemimizde Trabzon birinci lige çıkmıştı ve o zaman süper lig yoktu. Biz o dönemden beri Karabük’e ve Karabükspor’a hizmet etmeyi orayla beraber olmayı hep aklımızda yaşattık ve destekledik, daha iyi yerlere gelmesini arzuladık. Öyle olması içinde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadesinde bulundu. KARDEMİR’in desteğinin devam edip etmeyeceği yönünde ise Dizdar, şunları söyledi:

"KARDEMİR’in desteği devam edecek. Bir takım şeyler var. Satışlardaki binde bir gelir devam edecek, işçinin aidatı devam edecek. Forma sponsorluğu devam ediyor. Onun dışında da destekleri olacaklarını vaat etti yöneticiler. Biz bu taşın altına elimizi sokmak zorundayız. Bütün Karabük halkı ve taraftarıyla kulübümüzü ilerlere götürmeye çalışacağız ve elimizden gelen gayreti göstereceğiz."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir