Başkan Aziz Yıldırım: 'Biz büyük bir aileyiz'

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe camiasının büyük bir aile olduğunu ve '1 Milyon Üye' projesiyle ilgili çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Başkan Aziz Yıldırım: 'Biz büyük bir aileyiz'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün aile bağlarına vurgu yaparak "Sevgili Fenerbahçeliler; sizlerle bir kere daha beraber olmanın mutluluğu içindeyim. Evet biz bir aileyiz. Hem de çok büyük bir aileyiz. Fenerbahçe Ailesi bir tarihtir, okumasını bilene. Destandır ve bu destanın kahramanı Fenerbahçelilerdir. Biz artık sadece kupa sahibi, şampiyonluklar sahibi ya da çok başarılı dünya çapında bir kulüp değiliz. Biz dünyada eşi benzeri olmayan bir aileyiz. Sadakatin, sevginin, bağlılığın, zaferlerin en büyük ve en güzel resmiyiz. Bu yüzden çok mutlu ve gururluyum" dedi.
"1 MİLYON ÜYE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR"
Yıldırım, Fenerbahçe'yi dönülemez ve erişilemez noktaya taşıyanlara şükranlarını sunduğunu dile getirerek, "Bunun en güzel anlatımının hep bir arada olmak ve hep bir arada kalmak olduğunu biliyorum. Çünkü biliyoruz ki; aileler birbirleriyle tokalaşmaz, sarılırlar. Bu nedenle, 'Biz büyük bir aileyiz.' Gecemizi de bu yüzden önemsiyorum. Ama görülmemiş bir katılım ve birliktelik örneği olan bu gecenin bile yeterli olmayacağını biliyorum. Bu bağlamda ben ve Yönetim Kurulumuzun, 'Fenerbahçe’nin ve Fenerbahçelilerin olduğu her yerde olmak' yolundaki kararlılığımızı en kısa zamanda hayata geçireceğimizi ve bunun için gerekli olan projelerimizden biri, '1 Milyon Üye' için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü buradan bir kez daha söylüyorum. Kulübümüzün göğüs gerdiği tüm zorluklar, yaşadığı tüm sportif başarılar ve atabileceğimiz tüm büyük adımların yegane sebebi işte budur. Bu nedenle buradan ayrı ayrı başarılara değinmeyeceğim. Çünkü biz ve sizler en önemli şeyi başarmış durumdayız. Bu yüzden, bağımsızlığın ve büyüklüğün resmini Fenerbahçe Tarihi’nin aydınlık duvarlarına astıran tüm Fenerbahçelilere selam ve sevgilerimle" ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *