Bangura, Tagoe ve Forsell’e teklif bekliyor

Bursaspor, kadrosunda düşünmediği Bangura, Tagoe ve Forsell’e teklif bekliyor. Yeşil beyazlı kulüp, beklediği verimi bir türlü alamadığı yabancı oyuncularını elden çıkartmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Bangura, Tagoe ve Forsell’e teklif bekliyor

Yerli transferde Gaziantepspor’da forma giyen Yasin Pehlivan’ı renklerine bağlayan ve geçtiğimiz sezon Orduspor’da görev alan Şamil Çinaz ile de prensip anlaşmasına varan Bursaspor’da hareketli günler yaşanıyor. Bir yandan transfer çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Bursaspor yönetimi, bir yandan da bonservisi yeşil-beyazlı kulüpte bulunan ve kadroda düşünülmeyen isimler ile de yollarını ayırmak istiyor. Teknik direktör Hikmet Karaman’ın Teteh Bangura, Prince Tagoe ve Petteri Forsell’in kiralık olarak verilmesini düşünmediği ve 3 oyuncunun da satılmasını istediği bildirilirken, Bursaspor yönetimi de 3 isme gelecek teklifleri bekliyor.

YABANCILARIN DEĞERİ 28 MİLYON EURO

Öte yandan Transfermarkt’in verilerinde yeşil-beyazlı takımda forma giyen yabancı oyuncuların toplam piyasa değerleri 28 milyon Euro olarak açıklandı. Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Pablo Martin Batalla’nın değerinin 7.5 milyon Euro olarak gösterildiği verilerde, Fernando Belluschi 6.5 milyon Euro, Scott Carson 4.2 milyon Euro, Sebastian Pinto 3.5 milyon Euro ve Basser ile Sestak’ın ise piyasa değerleri 3.2 milyon Euro olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir