Aziz Yıldırım’a polis şoku

Bugün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bir basın toplantısı düzenlemeyi planlayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a polisler engel oldu.

Aziz Yıldırım’a polis şoku

Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz gün 5. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin aldığı görevden uzaklaştırılma kararı nedeniyle stada gelen polisler, Aziz Yıldırım'ın alınan bu karar nedeniyle 'Fenerbahçe Kulübü Başkanı' sıfatı ile açıklama yapamayacağını söyledi.

Aziz Yıldırım'ın tutuklanması polisi meşhur etti, gizli operasyon sekteye uğradı

3 Temmuz 2011 tarihinde düzenlenen Futbolda Şike Operasyonu ‘Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün Operasyonu' zora soktu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile düzenlenen operasyon kapsamında Aziz Yıldırım'ın gözaltına alınma anında yanında bulunan özel operasyon polislerinin görüntüleri günlerce TV'lerde ve gazetelerde yüzleri mozaiklenmeden görüldü.

Üzerinden iki sene geçmesine rağmen görüntülerin sürekli tekrarlanması yüzünden polislerin gizli bir operasyonu yarıda kaldı. Çeteyi takip için kamyoncu kılığına bürünen Aziz Yıldırım'ın yanındaki polis, takip bölgesindeki bir çay ocağına girince bir anda kendisini TV'de gördü! Ardından çaycı çocuğun ‘Abi bu sen değil misin ya' sözlerini duydu, operasyon yarıda kaldı. Emniyet polisleri operasyondan çekerek yüzünü dinlendirme kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir