Aysal: 'Beni getirip başkan yaptılar'

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, güçlü bir yönetim oluşmadığı yönündeki eleştiriler üzerine, Galatasaray’da güçlü bir isim olmadığını ifade ederek, "Ben de bir isim değilim. Beni getirip başkan yaptılar" dedi.

Aysal: 'Beni getirip başkan yaptılar'

Galatasaray başkanı ve tek adayı olan Ünal Aysal, Galatasaray Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısında oy kullanmasının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Basın mensuplarının Galatasaray'da güçlü bir yönetim oluşmadığı yönündeki eleştiriler üzerine Aysal, Galatasaray'da güçlü bir isim olmadığını vurgulayarak, "Ben de bir isim değilim. Beni getirip başkan yaptılar. Galatasaray'a hizmet etmek için buradayım. Bu camia 500 senelik camia. Jenerasyonlar boyunca el değiştirerek devam edecek" diye konuştu.

Katılımcıların kalitesinden dolayı mutlu olduğunu belirten Aysal, "Onlar gerçekten Galatasaray'ın sahibi olduklarını ispat ettiler. Her ortamda temsil etmeye layık olan bu deneyimli yetenekli hakikaten Galatasaray ruhu bugün toplanmış durumda. Benim için seçimden ziyade bir buluşma eşimizle arkadaşlarımızla eski günleri yaad etmektir" dedi.

Basın mensuplarının transfer çalışmaları hakkındaki soruya ise Aysal, "Tabii ki transfer çalışmaları sadece seçime bağlı değil. Önümüzdeki günlerde onu da halledeceğiz. Zaten üç senedir kurulan takımımız ve ekibimiz var. Devamlılık var. Bir iki tane yerde de 'Belki daha iyisini bulabilir miyiz?' düşüncelerimiz var. Olmasa da olur ama olacağını tahmin ediyorum" diye cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir