Aydınlar ne dediyse çıktı!

9 Şubat 2012’de 32. Gün’e konuk olan TFF eski Başkanı, “Tünelin ucu karanlık. F.Bahçe ileride çok büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir” demişti.

Aydınlar ne dediyse çıktı!

9 Şubat 2012'de 32. Gün'e konuk olan TFF eski Başkanı, “Tünelin ucu karanlık. F.Bahçe ileride çok büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir” demişti.

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık koltuğuna oturduktan çok kısa süre patlak veren şike bombası sürecinde çok yıpranıp, istifa etmek zorunda kalan Mehmet Ali Aydınlar, adeta ‘geliyorum' diyen Avrupa'dan men cezalarını önceden tahmin etmişti..

3 Temmuz sürecinin akabinde F.Bahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne yollamayarak belki de çok daha ağır bir cezanın önüne geçen sarı-lacivertlilerin eski yöneticisi, 9 Şubat 2012 tarihinde katıldığı 32. programında çarpıcı ifadeler kullanmıştı. İşte ‘geleceği gören' Aydınlar'ın o günkü konuşması:

“Bu tünelde ışık görmüyorum. Ucu çok karanlık. Bilerek cehennem yolunda ilerliyorlar. Bu gidiş F.Bahçe'yi çok kötü durumlara taşıyacak. F.Bahçe'yi süratle uçuruma götürüyorlar. F.Bahçe yarın telafisi mümkün olmayacak büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir ve bu işin tüm vebali F.Bahçe yönetim kurulundadır. Kendileri bilerek bu yolda ilerliyorlar. Seçim onların.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir