Ataman: Aziz Yıldırım özür dilemeli

Galatasaray'ın Beko Basketbol Ligi final serisi 7. maçına çıkmama kararı alan Sarı-kırmızılı ekibin koçu Ergin Ataman çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Ataman: Aziz Yıldırım özür dilemeli

İşte Ergin Ataman'ın açıklamaları;

"2 avans verdik dediğim için F.Bahçe gerildiyse onlardan özür dilerim. Aziz Yıldırım'dan özür bekliyorum. Türk Milli Takım hocasına 'seni yaşatmayacağız' diyemezsiniz. Ben Aziz Yıldırım'dan özür bekliyorum."

Maça çıkmama kararı!

Galatasaray yönetim kurulu tarafından alının ben Çeşme'de tatildeydim. Biz profesyoneliz görevimizi yaparız. Federasyon görevini yaparsa Galatasaray da adım atabilir. Ünal Aysal'ın verdiği her karara sayfı duyuyorum. Ben kişi olarak kulüp başkanı Ahlak yoksunu demesinden çok biz onu orada yaşatmayacağız demesinden çok rahatsızım. Hala üzerimde dopingci imajı verdikleri için çok rahatsızım. Her türlü kontroller yapıldı sadece bir oyuncudan çıktı doping... Taurasi dopingli çıktı ama ben çıkıp bir şey söylemedim ama her maçta bana söylenmesi beni yıpratıyor ama ben dimdik ayaktayım. Ben Türk halkının beklendiyisyle hoca olara kgörev yapıyorum. Söyleyeceklerim bunlar hepinize kolay gelsin" diyerek sözlerini tamamladı.

ATAMAN YİNE KONUŞTU

Antrenman çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlatan Ataman'ın sözleri şöyle;

- Son maçtan sonra GSTV'ye 'Can güvenliği açısından tedirginim' demiştim. Eminyetimizin bizi koruyamadığını vurgulamadım.

- Her türlü önlem alınsa da Efes'i çalıştırdığım dönem bir grup Fenerbahçe taraftarı sahaya girip bana saldırmıştı. Güvenlik önlemi olsa da fiili saldırının olabileceğini düşünüyorum.

- Yönetim kararlarını bize dikta eder. Onlar da bizim yaşadıklarımızı takip ettiği için bu kararı aldı. Saygı duyuyoruz.

- Kulüp bize oynayın derse her zaman her yerde çıkar oynarız. 3-3'e getirdiğimiz için gurur duyuyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *