Arda'dan taraftarı üzecek haber

Atletico Madird'de forma giyen Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, yıldız futbolcu hakkında çıkan transfer dedikodularına cevap verdi.

Arda'dan taraftarı üzecek haber

La Liga takımlarından Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, milli futbolcunun Türkiye'ye döneceği şeklinde çıkan haberlere hakkında konuştu.Galatsaray ve Fenerbahçe ile adı geçen Arda Turan'ın transfer düşüncesi olmadığını söyleyen Ahmet Bulut, "Arda Turan en az 1 sene daha İspanya'da kariyerine devam edecek" dedi.Radyospor'a konuşan Bulut, "Fenerbahçe Kulübü'nden teklif almadık. Öyle bir şey yok. Bunlar doğru haberler değil" diye konuştu.
"ATLETICO MADRİD SATMAK İSTEMİYOR"
Atletico Madrid'in Arda'yı satmak istemediğini dile getiren Ahmet Bulut, "Buradaki durum Galatasaray ya da Fenerbahçe değil. Burada önemli olan Atletico Madrid'in tutumu. Atletico Madrid, Arda Turan'ı satmayı düşünmüyor. Onların derdi para değil. Onlar Falcao'yu sattı. Arda onlar için çok önemli bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak istiyorlar, Arda'yı bu yüzden satmak gibi düşünceleri yok" açıklamasını yaptı.
"KARİYER PLANLAMAMIZDA TÜRKİYE YOK"
Arda'nın bir gün Türkiye'ye hangi takım için döneceği hakkında üstü kapalı açıklama yapan Bulut, "Türkiye'ye dönmeye karar verdiğimiz zaman herkes Arda'nın nerede oynayacağını görür. Bizim kariyer planlamamızda Türkiye yok. O yüzden taraftarlar umutlanmasın. Arda en az 1 yıl daha İspanya'da top oynayacak" ifadelerini kullandı.
"İNGİLTERE VE FRANSA'DAN DA TEKLİF GELDİ"
Öte yandan Arda'ya başka ülkelerden de teklifler geldiğini belirten Ahmet Bulut "Arda'ya yurt dışından başka teklifler de geldi. Ancak satmak istemiyorlar. İngiltere olsun Fransa olsun teklifler geldi. Sadece Türk takımlarına değil, onlara da satmayı düşünmüyorlar. Onun için transfer kapandı" diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir