Adrian: Geçen sezonki başarısızlığı unutturacağız

Trabzonspor'un Polonyalı oyuncusu Adrian Mierzejewski, geçen sezonki başarısızlığı unutturacak skorlar almak istediklerini belirtti.

Adrian: Geçen sezonki başarısızlığı unutturacağızTakımıyla Ispar'ta Davraz'da yeni sezon kampında bulunan başarılı futbolcu, kulüp sitesinden yaptığı açıklamada, geçtiğimiz sezon takım olarak iyi bir görüntü ortaya koymadıklarını belirterek, "Kariyerimde Trabzonspor'a gelerek büyük bir sıçrama yaptım. Geçen sezon bazı maçlarda iyi oynadım ama takım olarak iyi bir sezon geçirmediğimiz için geçen yılı çok da parlak bir sezon olarak değerlendirmiyorum kendi adıma. Şu anda yeni yönetim, yeni bir hoca grubu geldi. Çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum." dedi.

Adrian, 6 yabancı sınırlamasıyla ilgili olarak ise, "Altı yabancı konusuyla ilgili hocamız karar verecek. Belki 6 yabancı oynamayacak, 4 yabancı oynayacak. Bunu bilemeyiz. Biz bir rekabetin içerisine girdik. Kimin oynayacağı belli değil." şeklinde konuştu.

Takımda herkesin bir rekabet içerisinde olduğunu kaydeden Polonyalı futbolcu, şöyle konuştu: "Yabancısı, Türk'ü yok. Herkes bir rekabetin içerisinde. Ben yabancı olarak çok da yorum yapmak istemiyorum. Biz bir takımız. Ayrıca hocamızla daha yeni tanıştık ve antrenmanlarımıza başladık. Dün ilk defa topla antrenman yaptık. Ben hocamızla başarılı olacağımıza inanıyorum. İlk hissettiğim bunlar."

Adrian, takımda çok fazla bir oyuncu değişikliği olmadığını da ifade ederek, şu ifadeleri kullandı: "Aramızdan bir tek Halil ayrıldı. O da 7 gol atmıştı. İyi bir oyuncuydu. Ama tabi ki Batuhan geldi. Belki yeni oyuncular da gelebilir. Geçen sezon ligi iyi bir yerde bitirmedik. Kupada finale kaldık ve bu bizim UEFA'ya katılmamızı sağladı. Bizim yapmamız gereken birinci olarak UEFA'da gruplara kalmak. Daha sonra da geçen sezonki başarısızlığı unutturacak skorlar almak ve pozisyonlara gelmek istiyoruz."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir