A.Madrid'de Arda kabusu devam ediyor!

Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan, Granada ile oynayacakları lig karşılaşması öncesinde kadroya alınmadı.

A.Madrid'de Arda kabusu devam ediyor!

Milli futbolcumuz Arda Turan, Atletico Madrid'in Granada deplasmanında oynayacağı La Liga karşılaşması öncesi kadroya dahil edilmediği öğrenildi.

Milli futbolcumuzun sağ ayağındaki kas zedelemesinin ciddiyetini koruduğu ve tedavisine devam edildiği belirtildi. Arda Turan ile ilgili üzücü haberi teknik direktör Diego Simeone verdi. Simeone, "Arda bu karşılaşmada da bizlerle beraber olmayacak. Çalışmalarına devam ediyor. Sakatlığı umarım kısa sürer ve tekrar aramıza döner" açıklaması yaptı.

Arjantinli teknik adamın bu sözlerine rağmen kulüp doktorları milli futbolcumuzun ne zaman formasına kavuşacağı konusunda açıklama yapmaktan kaçındı. Arda'nın geçmişten kalan sakatlığının tekrar nüksettiğini vurgulayan kulüp doktorları bunun ciddi olup olmadığı konusundaki sessizliklerini korudu.

Arda'nın yerine yeniden genç milli oyuncu Oliver Torres'in kadroya dahil ettiği ve bu oyuncunun sahaya ilk 11'de çıkacağı öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *