18'lik Bruma için dev teklif

FIFA menajeri Marco Kırdemir, Manchester United'ın Bruma için transferin son günü 18 milyon Euro teklif ettiğini iddia etti.

18'lik Bruma için dev teklif

Aslan'ın 18'lik starı ilk idmanına çıkarken, FIFA menajeri Kırdemir, Manchester United'ın son gün müthiş bir teklif yaptığını öne sürdü.

Sporting Lizbon'dan büyük umutlarla transfer edilen Bruma, Sarı-Kırmızılı ekipteki ilk idmanına çıktı. 10 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle Avrupa'da ses getiren Portekizli futbolcu, ilk antrenmanında oldukça istekli göründü. Bu arada genç yeteneğin Galatasaray'a transferinde aktif rol oynayan FIFA menajeri Marco Kırdemir, ilginç bir gelişmeyi paylaştı. Radyospor'a konuşan Kırdemir, “Manchester City, Manchester United, Arsenal, Monaco, PSG ve Real Madrid gibi kulüpler işimizi çok zorlaştırdı. Hatta Manchester United transferin son günü 18 milyon Euro teklif etti. Fakat Sporting Lizbon Başkanı Carvalho, Galatasaray son derece dürüst davrandığı için daha düşük bir fiyata oyuncuyu Galatasaray'a verdi” dedi.

‘Kardeş kulüp ilan etti'

Kırdemir ayrıca Carvalho'nun Galatasaray'ı kardeş kulüp ilan ettiğini ve ileride daha iyi çalışmalar yapmak istediklerini söyledi. Manchester'ın teklifinin geri çevrilmesine gerekçe olarak da, İngilizler'in Bruma'yı daha önce bedava almak için uğraşmaları gösterildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *