• KAPIKULE YOLCU GİRİŞ Canlı (Giriş Peronları)

  Kapikule ENGER EINFÜHRUNG


 • kapikule-canli-kamera

  Kapıkule Gümrük Kapısından yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu araçları ve Tır araçlarının kuş bakışı görüntüleri artık internetten ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenebiliyor.


  Kapıkule entering Turkey Customs gate or going abroad means of passenger vehicles and TR bird's eye view images from the internet and can be viewed live from smart phones.


  Kapıkule Einreise in die Türkei Zoll Tor oder ins Ausland zu gehen bedeutet, von Personenkraftwagen und Perspektive Bilder TR Vogels aus dem Internet und können live auf Smartphones angezeigt werden.


  Капъкуле въвеждане Турция Митнически врата или пътуване в чужбина означава на пътнически превозни средства и поглед изображения TR птичи от интернет и могат да бъдат гледани на живо от интелигентни телефони.


  Kapıkule in Turkiet Tull grind eller resa utomlands innebär av personbilar och TR fågelperspektiv bilder från Internet och kan följas i realtid från smarta telefoner.


  Kapikule invoeren van Turkije de douane poort of naar het buitenland betekent van personenauto's en eye view beelden van internet TR vogel en is live te volgen vanaf smartphones.


  Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi camı canlı, kamera, bedava web kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası canlı, Hırvatistan canlı kamerası, Hırvatistan web kamerası, Hırvatistan-Sırbistan Arasındaki Bajakovo Sınırında Canli Izle kamera

  Avrupa'dan Türkiye'ye nasıl giriş yapılır?

  Türkiye'de ilk kez Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule Gümrük Kapılarına ilişkin istatistikler 2012 yılında web üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır. 2013 yılında ise yine Türkiye'de ilk defa Kapıkule Gümrük sahasından canlı kamera görüntüleri yayınlanmaya başlandı.

  Günlük TIR Aracı İstatistikleri

  Trakya gümrük kapıları TIR giriş


  EDİRNE'den 3D GÖRÜNÜMLER

   

  GURBETÇİYE TAVSİYELER:

  Çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız, okulların da tatil olmasını fırsat bilerek ana vatan Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Aynı anda yola çıkan gurbetçiler, geçiş yaptıkları güzergah üzerinde yoğunluğa neden oluyor. Binlerce kilometrelik yolu kat ederek Türkiye sınırına ulaşan gurbetçiler bazı günlerde gümrüklerin kilitlenmesine yol açıyor.

   

  TATİLLERİN; hangi ülkenin hangi eyaletinde, ne zaman başlayacağı yetkililerce izlenmektedir. Dolayısıyla gurbetçilerin ne zaman Türkiye'ye gelecekleri de bilinmektedir.

   

  Aynı gün içerisinde ne kadar aracın geleceğini tahmini olarak bellidir. Gurbetçilerin hep aynı anda yola çıkmaları yoğunluğa neden oluyor. Gurbetçiler, Türkiye'ye ulaşmadan önce Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da ciddi şekilde yoğunluk yaşıyorlar. Bu güzergâhta yorulan gurbetçiler Türkiye'ye ulaştıklarında ise sabırları bitmiş oluyor. Burada geçirdikleri bir dakika onlara bir saat gibi geliyor.

   

  Gurbetçilerin aynı anda yola çıkmamaları çok önemlidir. Hep birlikte, ilk 6-8 saatlik grupla yola çıkılmamalıdır. Aralarında bir kaç saatlik kademe olmalıdır. Bu süre onların seyahatini daha kolay ve konforlu hale getirecektir.

   

LÜTFEN aşağıda YORUM yazarak yoldakilere YARDIMCI OLUNUZ...

KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI KAMERA Yayını” üzerine 159 düşünce

 1. Resmi YokDeniz Efendioğlu

  KAPIKULE canlı Kameralardan anlaşıldığı kadarıyla BULGAR tek kapıya düşürdü.. (3 AĞST – saat: 13:00 itibariyle)

 2. Resmi YokDURMUŞ ÖNDER

  ARKADAŞLAR.. BU RUSCUK’daki VALERİN PARKA GELMEYİN… ÇOK SIKINTILI YER.. TUVALETLERDE PECETE YOK…
  DISARDAN BISEY GETIRMEK YASAK. MUTFAGI LEŞ GIBI.
  INSANı KOPEK YERİNE KOYUYORLAR.

 3. Resmi YokHAMZA

  Tüm dostlara duyurulur..
  .
  Bu sene TIR SIRASI’nda olduğu gibi, GURBETÇİ SIRASI için de yolda bekleme çilesi sona eriyor.
  Kapıkule’ye 500 metre kala VALİLİK tarafından büyük bir SAHA oluşturuldu.
  KAPIKULEDE YOĞUNLUK söz konusu olduğunda NUMARA SİSTEMİYLE çıkış sağlanacak..
  .
  HERKESE HAYIRLI YOLCULUKLAR OLSUN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir