Ana Sayfa»

 • yolcu giriş kamera konumu
 • KAMERA - 1) KAPIKULE YOLCU GİRİŞ Canlı (Polis ve Gümrük Peronları Öncesi)

  Kapikule ENGER EINFÜHRUNG


 • Hd Bajakovo HIRVATİSTAN Sınır Kapısı - CANLI web kamerası

  Hd Bajakovo Kroatien Zoll Grenzübergang webcam Livekapikule-canli-kamera

Kapıkule Gümrük Kapısından yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu araçları ve Tır araçlarının kuş bakışı görüntüleri artık internetten ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenebiliyor.


Kapıkule entering Turkey Customs gate or going abroad means of passenger vehicles and TR bird's eye view images from the internet and can be viewed live from smart phones.


Kapıkule Einreise in die Türkei Zoll Tor oder ins Ausland zu gehen bedeutet, von Personenkraftwagen und Perspektive Bilder TR Vogels aus dem Internet und können live auf Smartphones angezeigt werden.


Капъкуле въвеждане Турция Митнически врата или пътуване в чужбина означава на пътнически превозни средства и поглед изображения TR птичи от интернет и могат да бъдат гледани на живо от интелигентни телефони.


Kapıkule in Turkiet Tull grind eller resa utomlands innebär av personbilar och TR fågelperspektiv bilder från Internet och kan följas i realtid från smarta telefoner.


Kapikule invoeren van Turkije de douane poort of naar het buitenland betekent van personenauto's en eye view beelden van internet TR vogel en is live te volgen vanaf smartphones.


Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi camı canlı, kamera, bedava web kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası, Bajakovo Hırvatistan gümrük sınır geçişi kamerası canlı, Hırvatistan canlı kamerası, Hırvatistan web kamerası, Hırvatistan-Sırbistan Arasındaki Bajakovo Sınırında Canli Izle kamera

Avrupa'dan Türkiye'ye nasıl giriş yapılır?

Türkiye'de ilk kez Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüze bağlı Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule Gümrük Kapılarına ilişkin istatistikler 2012 yılında web üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır. 2013 yılında ise yine Türkiye'de ilk defa Kapıkule Gümrük sahasından canlı kamera görüntüleri yayınlanmaya başlandı.

EDİRNE'den 3D GÖRÜNÜMLER

 

GURBETÇİYE TAVSİYELER:

Çeşitli Avrupa ülkelerinde yaşayan milyonlarca vatandaşımız, okulların da tatil olmasını fırsat bilerek ana vatan Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Aynı anda yola çıkan gurbetçiler, geçiş yaptıkları güzergah üzerinde yoğunluğa neden oluyor. Binlerce kilometrelik yolu kat ederek Türkiye sınırına ulaşan gurbetçiler bazı günlerde gümrüklerin kilitlenmesine yol açıyor.

 

TATİLLERİN; hangi ülkenin hangi eyaletinde, ne zaman başlayacağı yetkililerce izlenmektedir. Dolayısıyla gurbetçilerin ne zaman Türkiye'ye gelecekleri de bilinmektedir.

 

Aynı gün içerisinde ne kadar aracın geleceğini tahmini olarak bellidir. Gurbetçilerin hep aynı anda yola çıkmaları yoğunluğa neden oluyor. Gurbetçiler, Türkiye'ye ulaşmadan önce Almanya, Avusturya, Sırbistan ve Bulgaristan’da ciddi şekilde yoğunluk yaşıyorlar. Bu güzergâhta yorulan gurbetçiler Türkiye'ye ulaştıklarında ise sabırları bitmiş oluyor. Burada geçirdikleri bir dakika onlara bir saat gibi geliyor.

 

Gurbetçilerin aynı anda yola çıkmamaları çok önemlidir. Hep birlikte, ilk 6-8 saatlik grupla yola çıkılmamalıdır. Aralarında bir kaç saatlik kademe olmalıdır. Bu süre onların seyahatini daha kolay ve konforlu hale getirecektir.

 

BENZER GURBETÇİ HABERLERİ

LÜTFEN aşağıda YORUM yazarak yoldakilere YARDIMCI OLUNUZ...

KAPIKULE Sınır Kapısı CANLI KAMERA Yayını” üzerine 146 düşünce

 1. Resmi YokUsta

  hiç bir işe yaramaz yaratıklar orda toplanmışlar kapılarda güneşin altında saatlerce bekleyen çoluk çocuk umurlarındamı geçen pazartesi ben 5 saat bekledim ne bir tuvalet ne bir lavobo nede bir bardak su alabilecek bir yer vardı beklerken telefon ettim ilgileniyotlarmış ve dediği laf kapıkulenin her zaman böyle olduğunu biliyormuşuz yinede geliyormuşuz Allah onları bildiği gibi yapsız vasıfsız işe yaramaz insanlar Allah ordan geçen tüm gurbetçilere sabır versin

 2. Resmi YokKuzeyli

  Nedense Bu olaylar her sene yasaniyor, hic bir degisiklik yok! Sayin yetkililer bu saatte kadar bizim buyuklerimiz bu cileyi cekti ve seslerini duyan olmadi. Bizler 1ci 2ci 3cu nesil olmamiza ragmen halen bu reziligi yasatiyorsunuz bravo. TC. olarak agirlinizi koysaniz da bu cilleleri yasatmasaniz. Bu yurt disina keyfi icin gitmemis bizim dedelerimiz. Vatani icin doviz getirmis. Bunun bedeli bu mu? Yurt disindakiler Turkiyede yabanci.. kabul edilmiyoruz.. Yurt disinda Turkuz kabul edilmiyoruz. Biz bir Masa olmusuz anladigim kadar. Hic mi bu yurt disindaki yasiyanlarin soz hakki YOK!
  Insafli olun sizlerde onlarin TiRCILARINa Vatandaslarina yasatin, 2 gun bekletin, bu bulgar neci? karni doymayan toplum. Sinir kapilarina dusen anlar halimizi. Bizim gunahimiz ne? bu cocuklarimizin gunahi ne? yazik degil mi?

  VATANIM DEYIP GUN KAYBETMEDEN GELMEK ISTIYORUZ ELIMIZDEN GELSE DAHA UZUN KALMAYI ISTIYORUZ NE YAZIK, REZILLIKLE GIRIS REZILIKLE DONUS..

 3. Resmi YokAykan

  Slm Arkadaslar Bugün Hamburga evime vardim ve dünn 10 Saat kapikulede bekledim.. Bulgar cok bekletiyor ve Sallana Sallana keyfine arama yapiyor yollar cok Dolu herkez Hafta sonuna denkliyor Hafta arasi cikin. Dünn sadece Kapida 5-6 km kuyruk olustu Baska kapilara yönelin veya sali carsamba cikin Bundan Sonra bu Bana ders Oldu cünki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir